Perfumy dla mężczyzn – Ewaradzi

Oto kilka wskazówek, jak wybrać te najodpowiedniejsze:

Dla tradycyjnego pana, którego nie interesują najnowsze trendy, jest pewny swoich preferencji, najlepszy będzie zapach suchy, ciepły, elegancki i męski. Zawierają zwykle paczuli, drzewo sandałowe i cedrowe.

Człowiek nowoczesny wybierze mieszankę zapachów fougere, a także te zawierające mech dębowy, kumarynę, geranium i bergamotkę.
Dla mężczyzny o silnej osobowości powinien być także ciepły, zmysłowy – połączenie drewna i kwiatów.

Dla osoby energicznej, wysportowanej, która ceni sobie uczucie świeżości przez cały czas, zapach owoców cytrusowych będzie najlepszym wyborem. Pomarańcza, cytryna, bergamotka, mandarynka dają uczucie lekkości, zwłaszcza w połączeniu z zapachem drewna i przypraw, które są bardziej męskie.
Mężczyzna kochający przygody i preferujący egzotyczne zapachy, wybierze te aromatyczne takie jak: mięta, szałwia, tymianek, rozmaryn, goździki, anyż.
Zmysłowy i tajemniczy mężczyzna woli znane i silne perfumy. Te mocne orientalne są zwykle używane w godzinach wieczornych i mają w sobie zapach drewna, a także esencję przypraw i wanilii.

Dla pana ciepłego i opiekuńczego zapach lawendy jest najlepszym wyborem. Często łączy się go także z zapachem świeżych kwiatów, lasu i mieszanką fougere.
Przed dokonaniem zakupu warto zapoznać się z najnowszymi trendami, a także opiniami na temat zarówno tych starych jak i nowszych zapachów. Najważniejsze w doborze jest jednak to, aby były one zgodne z osobowością ich właściciela, jego stylem życia i osobistymi preferencjami.

Męskie  perfumy  w pigułce historii

Perfumy to nie tylko przyjemny zapach, ale wizytówka człowieka. Współczesny elegancki mężczyzna dobrze wie, że dobrze dobrany dla niego zapach podkreśla jego osobowość i wysyła sygnał, w jaki sposób chce, aby był traktowany przez otoczenie. Perfumy znane są od czasów starożytnych i były używane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety. Początkowo pełniły funkcje religijne i obrządkowe, by stopniowo stać się dobrem luksusowym przeznaczonym dla szerszej grupy osób.
Przełom w dostępności perfumowanych kosmetyków nastąpił w XVIII wieku, gdy Włoch Giovanni Maria Farina wyprodukował wodę kolońską. Jej lekki zapach, zawierający nuty cytrusów, kwiatów i ziół, stał się niekwestionowanym hitem. Pozycja wody kolońskiej pozostała niezmieniona przez wiele lat i ciągle wiele osób sięga po jej świeży zapach.

W tworzeniu męskich zapachów przodowali Francuzi, którzy, co ciekawe, zamiast zwykłego dbania o higienę stosowali pachnidła do zamaskowania nieprzyjemnej woni ciała. Pierwszy typowy zapach dla panów pojawił się dopiero w XIX wieku. W 1882 roku francuski rynek podbiły pierwsze męskie perfumy o paprociowej woni. Prawdziwy rozkwit zapachów dla panów nastąpił w XX wieku, a obecnie około 30 procent zapachów na rynku jest adresowanych do mężczyzn, a liczba ta w miarę upływu lat nadal rośnie. Nowoczesny mężczyzna powinien kusić dyskretnym zapachem, który podkreśli jego charakter.
Ewaradzi – Drodzy Panowie ! Dobrze dobrane perfumy nie tylko będą idealnie współgrać z naturalną wonią ciała, ale i sprawią, że żadna kobieta nie będzie mogła przejść obojętnie. Dbajcie więc o siebie !

Nie masz pomysłu na prezent z okazji zbliżającego się Dnia Matki?
Nie wiesz co podarować z okazji Dnia Ojca?
Zamów wybraną usługę u stylistki

więcej …. >>>

Zadzwoń i dowiedz się więcej  502 020 851