Zostań bohaterem w swoim mieście

SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy ? realizowana od 2001 roku przez Stowarzyszenie WIOSNA. Wkrótce ruszy jego dwunasta edycja. W tym roku po raz pierwszy Paczka zawita do Konstancina!

SZLACHETNA PACZKA, już od kilku lat, w przemyślany sposób łączy rodziny żyjące w ubóstwie i wolontariuszy, którzy docierają do tych rodzin aby na podstawie wywiadu środowiskowego włączyć je do projektu, oraz darczyńców, którzy przygotowują paczki odpowiadające konkretnym potrzebom, a także dobroczyńców, którzy wspierają projekt finansowo. Projekt organizowany jest w tych rejonach gdzie zgłosił się lider ? czyli osoba koordynująca projekt w danym mieście.

Obecnie POSZUKIWANI SĄ KOLEJNI WOLONTARIUSZE  z miasta i okolic Konstancina-Jeziorny. Celem liderki jest zebranie zespołu odpowiedzialnych, zaangażowanych, wolontariuszy którzy bezinteresownie  i z radością będą pomagać drugiemu człowiekowi.

Jak się zgłosić? Są 2 sposoby:

1. Aby zostać wolontariuszem wchodzimy na stronę internetową www.superw.pl. Na znajdującej się tam mapie odnajdujemy Konstancin – Jeziorna i “klikamy? na paczuszkę przy nazwie miejscowości. Pokaże się zdjęcie lidera, a obok informacja “Dołącz do nas? zatem klikamy na ten link. Po zrobieniu tego ukażą się kolejne informacje, o możliwościach zalogowania się. Wówczas wybieramy jedną z nich, wypełniamy prosty formularz i czekamy na odpowiedź lidera rejonu.

2. Drugim sposobem jest zgłoszenie się bezpośrednie do liderki rejonu ? Karoliny Mazowieckiej na mail: konstancin.szlachetnapaczka@gmail.com, która chętnie odpowie na pytania i pomoże w rejestracji.

Zachęcamy do włączenia się w projekt SZLACHETNA PACZKA w naszym mieście!

Zostań wolontariuszem i dołącz do Drużyny SuperW!

Jeśli chcesz przeczytać coś więcej o tym projekcie zapraszamy na strony:

www.superw.pl
www.szlachetnapaczka.pl

https://www.facebook.com/SzlachetnaPaczkaKonstancinJeziorna

Zapraszamy także do wątku na naszym Forum Mieszkańców.

Zobacz także...