Cel ? Metamorfoza / Ewaradzi.pl

Od zawsze  dzieliłam się pozytywną energią , chcąc motywować  ludzi do działania,  zwłaszcza  w trudnych chwilach życia. Taka cecha charakteru oraz zainteresowania  związane z  psychologią , zdrowiem , wyglądem człowieka i modą,  pokierowały mnie na drogę zawodu stylisty.
Stopniowo  wprowadzałam  więc swoją pasję w życie  zawodowe, zdobywając  coraz to nowe kwalifikacje. Osiągając status eksperta do spraw kreowania wizerunku,  , instruktora makijażu dziennego  i  technik  autoprezentacji , kolorysty, szkoleniowca , personal shopera, konsultanta  dress cod i  technik autoprezentacji  przeprowadzam obecnie :

– Warsztaty dla każdego (kobiet, mężczyzn, pracowników, matki z córką, uczniów itp.) – indywidualnie i grupowo.

– Konsultacje dla pracowników firm i osób prywatnych  z zakresu stylizacji formalnej, koktajlowej i nieformalnej. Casual Friday, business casual, evening dress etc.

– Stylizacje okazyjne np. ślubne, bankietowe, zawodowe, itp

– Metamorfozy z lekcją elegancji i poradami kosmetyczno pielęgnacyjnymi

Co to jest Metamorfoza?
Metamorfoza jest procesem  działań  powodujących  przemianę  zewnętrzną ale i często duchową.  Proces ten jest możliwy do przeprowadzenia tylko i wyłącznie u osoby  zmotywowanej  i chcącej spojrzeć na siebie  oczami  obiektywnego specjalisty. Powinna to być osoba,  która  chce zaufać i w razie potrzeby świadomie, pozwoli
uwolnić się  od ewentualnych złych  przyzwyczajeń, czy kompleksów. Uświadomienie sobie cech wyglądu jest nieodzownym etapem akceptacji  własnej i prowadzi do zmian na lepsze.  Poprzez  poznanie  siebie, własnych potrzeb, proporcji ciała, twarzy, optymalnych fasonów ubrań i kolorów możemy doprowadzić do realizacji metamorfozy.

?Szlifowanie diamentu?  rozpoczynam  więc od ustalenia, w jakim celu mamy przeprowadzać  metamorfozę. Co nas  zachęciło: awans w pracy, czy np. zaistniała potrzeba wywarcia oszałamiającego wrażenia na kimś wyjątkowym? A może  po prostu ktoś chce się lepiej poczuć sam ze sobą?    Zdobywając  taką wiedzę rozpoczynam  proces twórczy. Najpierw wykonuję  analizę kolorystyczną  i analizę sylwetki..

Następnie ustalam dalszy plan działania  i w zależności od potrzeb współpracuję  z fachowcami  z dziedziny  psychologii,  stomatologii, dietetyki, fryzjerstwa , kosmetyki  i  makijażu,  brafiteringu,  fotografii. Korzystam  również z gościnności salonów i sklepów z ubraniami. Połączenie doświadczeń przynosi  zadowolenie, bo  udaje nam się  przenieść  daną osobę ?w krainę czarów??,  tworząc  Ją –  Nową i Piękniejszą !

Jeśli  poszukujesz  więc swojego stylu, jeśli pragniesz zmienić lub odświeżyć swój wizerunek, jeśli chcesz przejść metamorfozę , jeśli chcesz oczarować siebie i innych zapraszam do współpracy.