Bezdomne na Facebooku

Drodzy internauci, zostaliśmy poproszeni o przekazanie wam, za pośrednictwem naszego portalu, takiej informacji, dotyczącej bezdomnych psów i kotów z naszego terenu. Zachęcamy do zajrzenia na profil FB strony i zapoznania się z informacjami!

Bezdomne psy i koty z Konstancina-Jeziorny

W niewielkim przytulisku w Konstancinie jest stale około dwudziestu psiaków. Są to głównie psiaki po wypadkach, ponieważ liczba miejsc w przytulisku nie pozwala na to, żeby mogło ono pomóc wszystkim potrzebującym psom z okolicy.

Jedynie od nas zależy, ilu psiakom będzie można pomóc – im więcej adopcji, tym więcej miejsc na nowe, często bardzo potrzebujące, zwierzęta…

Psiaki w przytulisku są nie tylko leczone, szczepione i sterylizowane – przede wszystkim mają stały kontakt z ludźmi i codziennie spacery, co często bardzo poprawia ich kondycję psychiczną!

Zapraszamy do oglądania, zadawania pytań i reklamowania naszych zwierzaków 🙂

Strona powstała także z myślą, by pomóc właścicielom odnaleźć swoje zagubione zwierzęta i promować zwierzęta bezdomne.

Psy i koty prezentowane w działach “Do adopcji”, zostały znalezione w gminie i za pośrednictwem SM trafiły do przytuliska prowadzonego przez lekarza weterynarii. Wszystkie zwierzęta przeznaczone do adopcji są zaszczepione, zaczipowane i jeśli wiek pozwala wykastrowane. Zapraszany do adopcji naszych zwierzaków!

Jeśli nie możecie ich adoptować sami, polećcie nas znajomym :).

Kontakt:

adres mailowy: kontakt@psypiaseczno.egonet.pl
Beata 513 490 780
Dorota 502 507 466
Ola 729 119 454 (po 18.00)

Zobacz także...