Konstancin-Jeziorna gra dla Beaty – 30.VI

Beata

fot. materiały organizatorów akcji na FB

Rafał Brzozowski ze swoim hitem “Tak blisko”, Kayah z Marcinem Wyrostkiem, Filip Siejka – to tylko niektóre gwiazdy, które w najbliższą niedzielę, zdominują scenę amfiteatru w Parku Zdrojowym w Konstancinie.

A to wszystko dla Beaty Jałochy, mieszkanki Konstancina i pracownicy Centrum Kompleksowej Rehabilitacji – która w maju br. doznała poważnych uszkodzeń ciała i codziennie zmaga się z ciężką rehabilitacją i za wszelką cenę chce powrócić do aktywnego trybu życia.

Postawmy Beatę na nogi” – bo tak nazywa się akcja, która ma na celu zbiórkę funduszy potrzebnych do rehabilitacji Beaty.
Zapraszam gorąco wszystkich w niedzielę, 30 czerwca br. od 11 do Parku Zdrojowego w K-J. Zapraszajcie znajomych i udostępniajcie wydarzenie – im nas więcej, tym bardziej pomożemy Beacie!

Imprezę poprowadzi prezenter “Wiadomości TVP1” Krzysztof Ziemiec.

30 czerwca (w godz. 11-17) na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie spotkamy się na pikniku rodzinnym. Czekać tam będzie wiele aktywności, w które włączyć się mogą całe rodziny ? dzieciaki, rodzice i koniecznie dziadkowie.

Dzięki przychylności Burmistrza Konstancina, Konstancińskiego Domu Kultury, GOSiR-u i CKR-u (w którym pracuje Beata), a przede wszystkim zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli, będzie to impreza na dużą skalę!

Charakter imprezy zakłada aktywny udział uczestników, dlatego zapraszamy w wygodnych strojach i sportowych butach. Zacznijmy aktywnie wakacje!

Program rekreacyjny to między innymi: różnorodne zajęcia fitness (np. zumba, trening wzmacniający, również dla osób z problemami z kręgosłupem), spacer nordic wal king, trening karate dla początkujących (zajęcia poprowadzi kadra konstancińskiego Klubu Karate Kyokushin IPPON), specjalne zajęcia ruchowe dla seniorów, atrakcje dla dzieci ? zabawy i gry, malowanie buziek, puszczanie baniek, dmuchany zamek do zjeżdżania, tor przeszkód i czytanie bajek.

Również program realizowany na scenie Amfiteatru będzie bardzo interesujący ? już dziś zapraszamy na pokazy tańca Egurrola Dance Studio. Imprezę poprowadzi Krzysztof Ziemiec, a wystąpią prawdziwe gwiazdy, które charytatywnie włączyły się w naszą inicjatywę; już dziś obecność potwierdzili Kayah z Marcinem Wyrostkiem, Rafał Brzozowski i Filip Siejka!!!

W trakcie pikniku przeprowadzona zostanie kwesta, której celem jest zebranie funduszy na ratowanie Beaty.

Te osoby, które nie będą mogły być z nami 30 czerwca w Konstancinie, zapraszamy do pomocy pani Beacie poprzez specjalną stronę http://www.beatajalocha.pl/

Aktualne informacje – na forum

Opracowanie materiału: Tomasz Nowicki / forum Konstancin.com

Zobacz także...