Remont ul. Bielawskiej – 18-24.XI

Od najbliższego poniedziałku (18 listopada) rozpocznie się etapowy remont odcinków ulicy Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, na przebiegu pomiędzy ul. Warszawską a ul. Mirkowską.

W okresie prowadzonych robót linie autobusowe 710 oraz N50 będą jeździć trasą zastępczą w kierunku do Chylic ulicami: Warszawską ? Mirkowską ? Al. Wojska Polskiego. Przystanki linii 710 i N50 znajdujące się w ciągu ulicy Bielawskiej oraz przystanki przy ul. Warszawskiej na odcinku Mirkowska ? Rondo AK będą wyłączone z eksploatacji dla tych linii.

Analogiczna zmiana dotyczy trasy linii autobusowej 710 w kierunku do Warszawy. Trasa zastępcza poprowadzona zostanie bezpośrednio ulicą Mirkowską do ul. Warszawskiej. Wyłączone z obsługi linią 710 zostają przystanki na ul. Bielawskiej oraz przystanek Polna 02.

Prosimy pasażerów o korzystanie z przystanków czasowych w ulicy Mirkowskiej, zlokalizowanych w rejonie skrzyżowania z ul. Bielawską oraz przystanku Klarysew 03 (ul. Mirkowska w rejonie skrzyżowania z ul. Warszawską).

Dla ruchu kołowego ul. Bielawska będzie zamykana odcinkami, prosimy o dostosowanie się do zmienionego oznakowania drogowego.
Przepraszamy za utrudnienia spowodowane robotami.

Zakończenie robót drogowych jest planowane na niedzielę 24 listopada 2013 r.

Zobacz także...