Odkrywamy potencjał Konstancina – konferencja 11.IV

Odkryjmy potencjał Konstancina

Szanowni Państwo,

W ostatnich latach gmina Konstancin-Jeziorna odrabia zapóźnienie cywilizacyjne w zakresie infrastruktury. Na naszych oczach nasze miasto i gmina zmieniają się. Niestety cały czas uzdrowiskowa gmina nie wykorzystuje swojej szansy opartej na wykorzystaniu tego unikalnego w skali województwa mazowieckiego potencjału – jedynego w regionie uzdrowiska.

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozwojem usług związanych z uzdrowiskowym charakterem Konstancina-Jeziorny, to nie może Was zabraknąć na naszym spotkaniu.

Ideą konferencji jest skupienie mieszkańców, przedsiębiorców, stowarzyszeń, którzy aktywnie włączą się w proces wzbogacenia oferty uzdrowiskowej dla mieszkańców gminy oraz turystów. Chcemy zainicjować wspólne przedsięwzięcia i promocję koordynowane przez gminę, jednak bez Państwa obecności i chęci współpracy tego nie zrobimy.

Zapraszamy

11 kwietnia 2014 r., godz. 18.00, sala konferencyjna CKR, ul. Gąsiorowskiego 12/14

Program spotkania:

  • powitanie, Ksawery Gut – Przedstawiciel Stowarzysznia Konstancin Jutra,
  • o rozwoju gminy, Kazimierz Jańczuk – Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna,
  • o potencjale uzdrowiskowej gminy Konstancin-Jeziorna, Andrzej Cieślawski – Przewodniczący Rady Miejskiej,
  • o promocji gminy – czyli nas wszystkich,Joanna Muszyńska – Dziurny – Kierownik Wydziału Promocji i Współpracy z Organizacjami Społecznymi,
  • dyskusja – zaproszeni goście, przedsiębiorcy, stowarzyszenia, mieszkańcy.

Na dobry początek współpracy chcemy Państwu zaproponować włączenie się do tworzonych wspólnie z gminą systemów: „Karta Mieszkańca” oraz „Uzdrowiskowa Karta Rabatowa”.

Zapraszamy do współpracy!

Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie Konstancin JUTRA
www.konstancinjutra.pl ▪ www.facebook/konstancinjutra ▪ kontakt@konstancinjutra.pl