Zamknięta ul. Warszawska – od 19.VIII

Przejazd kolejowy na Warszawskiej, Konstancin-Jeziorna

Na kilkutygodniowe utrudnienia komunikacyjne muszą przygotować się w najbliższym czasie kierowcy i mieszkańcy Konstancina-Jeziorny. We wtorek (19 sierpnia) w związku z remontem torów zostanie zamknięty przejazd kolejowy przy ul. Warszawskiej. Objazdem pojadą m.in. autobusy komunikacji miejskiej.

W związku z planowanym remontem przejazdu kolejowego i zamknięciem fragmentu ul. Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie tymczasowo zmienione zostaną trasy autobusów i mikrobusów. Od wtorku (19 sierpnia) objazdem pojadą linie nr: 700, 710, 724, 742, a także L14, L15,L16 i L21.

Zobacz zmiany w komunikacji miejskiej:

> Kierunek do Warszawy:
Autobusy linii 700, 724, 742 i mikrobusy linii L14, L15, L16 i L21 na rondzie Armii Krajowej w Konstancinie-Jeziornie skręcą w ul. Bielawską. Dalej pojadą ul.: Rynkową, Tysiąclecia Państwa Polskiego i dawną trasą biegnącą ul. Warszawską.

Autobusy linii 710 pojadą ul.: Mirkowską, Bielawską, Rynkową, Tysiąclecia Państwa Polskiego i dalej ul. Warszawską, jak do tej pory.

> Kierunek z Warszawy do Konstancina-Jeziorny, Piaseczna i Góry Kalwarii:
Autobusy linii 700, 724, 742 i mikrobusy linii L14, L15, L16 i L21 pojadą ul.: Warszawską, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Rynkową, Bielawską, przez rondo Armii Krajowej w Konstancinie-Jeziornie i dalej starą trasą.

Autobusy linii 710 pojadą ul.: Warszawską, Tysiąclecia Państwa Polskiego, Rynkową, Bielawską, ul. Mirkowską i dalej dotychczasową trasą.

Tymczasowe przystanki (w obu kierunkach) dla wszystkich linii autobusowych i mikrobusowych staną na ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego, w pobliżu skrzyżowania z ul. Warszawską.

Planowany termin zakończenia prac remontowych to 30 sierpnia. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.