Piknik dla Gabrysi List

plakat_HI-RES

Szanowni Państwo,
zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe pikniku charytatywnego organizowanego na rzecz Gabrysi Krzemińskiej, 8-letniej mieszkanki Chylic, która została potrącona przez samochód w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.
Gabrysia doznała złamania podstawy czaszki z rozerwaniem opon i mózgu, stłuczenia obu płatów czołowych i wstrząśnienia mózgu oraz złamań z przemieszczeniem w obrębie obu kończyn dolnych i kości ramiennej.
Na skutek wypadku Gabrysia nie może chodzić, ale ma duże szanse na powrót do zdrowia, konieczne jest jednak leczenie oraz codzienna rehabilitacja. Koszty leczenia i rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe rodziców.
Członkowie Stowarzyszenia Samorządowego Centrum wychodzą z inicjatywą zorganizowania pikniku charytatywnego, który odbędzie się 31 maja 2015 r. na stadionie sportowym    ,,LAURA CHYLICE” w Chylicach od godz. 13.00.
Dlatego też zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości wsparcia naszej inicjatywy w postaci środków pieniężnych. Impreza jest objęta honorowym patronatem Starostwa Powiatowego Piaseczna. W realizację tego przedsięwzięcia wkładamy własne siły i środki, gorąco liczymy na każde możliwe wsparcie.
W zamian możemy zaoferować- podziękowanie wygłoszone w trakcie uroczystości ,polecenie usług Państwa lub firmy, możliwość wykorzystania własnych materiałów promocyjnych z tytułem ,,sponsor”. Wierzymy, że każda pomoc umożliwi zrealizowanie zamierzonej inicjatywy w kierunku poprawy stanu zdrowia poszkodowanej Gabrysi.
Osoby zainteresowane wsparciem finansowym Gabrysi prosimy o wpłaty na rachunek bankowy 94800200040028093620000001, z dopiskiem Dla Gabrysi.

Z wyrazami szacunku
Wiceprezes Zarządu
Anna Karolak
tel. 664-234-456