Turniej Brydżowy, sobota 15 października

turniej-brydzowy-seniorow

Turniej Brydżowy z cennymi nagrodami
Z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych, Klub Brydżowy Konstancińskiego Domu Kultury zaprasza Seniorów do wzięcia udziału w Turnieju Brydżowym, który odbędzie się w sobotę, 15 października. Dla najlepszych graczy puchary i medale oraz nagrody pieniężne.

W sobotę, 15 października w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 (Hugonówka) odbędzie się Turniej Brydżowy. Zawody organizowane przez Klub Brydżowy rozpoczną się o godz. 10. Na zwycięzców czekają niezwykle atrakcyjne nagrody. Nie tylko puchary i medale, lecz także pokaźne sumy. Zwycięzcy otrzymają aż 900 złotych. Para, która stanie na drugim stopniu podium, dostanie 600 złotych, a gracze z trzecią lokatą – 400 złotych. Nagrody pieniężne przypadną również graczom, którzy skończą rywalizację na miejscach 4-6. Dla nich przygotowano kolejno od 300 do 100 złotych. Pucharami zostaną wyróżnione także najlepsze pary kobiece, mikstowe oraz zwycięska drużyna mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna. Ponadto podczas uroczystej dekoracji laureatów turnieju wśród wszystkich graczy zostaną rozlosowane wartościowe nagrody rzeczowe.

Szczegóły na www.konstancinskidomkultury.pl oraz u instruktora Klubu Brydżowego Janusza Maliszewskiego (tel. 605 655 382). Zapraszamy do udziału w turnieju