Ograniczenia ruchu na ul. Bielawskiej

Uwaga: w dniach 19 października (środa) do 15 listopada (wtorek) 2016 r. z powodu prac remontowych będą ograniczenia w ruchu na ulicy Bielawskiej na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej.

Od środy 19 października w godzinach od 7.00 do 20.00 ul. Bielawska na odcinku od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej będzie częściowo zamknięta dla ruchu kołowego, który będzie dopuszczony ruch jednokierunkowy, od ul. Warszawskiej do ul. Rynkowej. Pojazdy poruszające się w przeciwnym kierunku będą korzystać z wyznaczonego objazdu ul. Rynkową i Aleją 1000-lecia Państwa Polskiego.

Trasa autobusu linii 710 komunikacji miejskiej od 19 października (środa) do 15 listopada (wtorek) 2016 r. zostaje zmieniona :

– autobusy jadące z Warszawy będą skręcały w Aleję 1000-lecia Państwa Polskiego, ul. Rynkową, następnie w lewo w ul. Bielawską do Mirkowskiej i dalej dotychczasową trasą w kierunku Piaseczna.
– autobusy jadące z Piaseczna będą z ul. Mirkowskiej skręcały w ul. Bielawską, następnie ul. Rynkową do Alei 1000-lecia Państwa Polskiego, a dalej w prawo w kierunku Warszawy dotychczasową trasą.
– przystanki w ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Rynkowej do Ronda AK nie będą obsługiwały linii 710.
– wyznaczono tymczasowe przystanki w Alei 1000-lecia Państwa Polskiego .
– w rejonie sklepu Lidl oraz w ul. Rynkowej w rejonie skrzyżowania z ul. Bielawską.

Roboty drogowe będzie prowadziła firma Pol-Dróg Warszawa Sp. z o. o. na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie internetowej www.ztm.waw.pl