Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego 25 czerwca 2017

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów i pomysłodawców Biegu Konstancińskiego im. Piotra Nurowskiego chciałbym serdecznie zaprosić Przedstawicieli Państwa Redakcji do wzięcia udziału w wydarzeniu poświęconemu wspaniałemu człowiekowi, wieloletniemu działaczowi  Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Prezesowi PKOl oraz Prezesowi PZLA, Panu Piotrowi Nurowskiemu.

Zapraszam do odwiedzenia Miasteczka Biegacza wraz z rodziną i przyjaciółmi, do kibicowania oraz do aktywnego startu, zarówno w biegu dla dorosłych na 10 km, na trasie atestowanej przez PZLA, jak i w towarzystwie swoich pociech w biegu dla dzieci na 350 metrów.

Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego to całodniowe wydarzenie sportowo-rodzinne, które odbędzie się już 25 czerwca br. w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornie. Na uczestników czeka wiele atrakcji.

Rolę Pilota Biegu pełni legendarny polski sprinter Marian Woronin, którego rekord polski na 100 metrów od 33 lat nadal nie jest pobity. W gronie Ambasadorów znajduje się najszybszy na świecie biegacz Wings for Life Bartosz Olszewski, który w gorący czerwcowy poranek postara się złamać 33 minuty w biegu na 10 km. W wydarzeniu biorą udział znani Sportowcy oraz Przedstawiciele Kultury, wśród nich są: Paweł Skrzecz, Karol Strasburger, Andrzej Supron, Norbert „Noras” Dąbrowski, Krzysztof Kosedowski, Paulina Gałązka, Michał Czernecki i wielu, wielu innych.

Obecnie na liście startowej jest blisko 800 zawodników, limit wynosi 990.