Impro Odjazd w Hugonówce!


IX edycja Festiwalu Sportów Teatralnych 321 Impro „Impro Odjazd“ będzie niczym rozpędzona lokomotywa wjeżdżająca na poszczególne stacje. Odbędzie się 12 i 13 października w Konstancińskim Domu Kultury w willi Hugonówka przy ul. Mostowej 15.
Festiwal 321 Impro to wydarzenie dla miłośników improwizacji teatralnej i świetnego humoru, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, na żywo współtworząc je wraz z aktorami. W tym roku w Konstancinie-Jeziornie zapowiada się „odjazdowa“ podróż, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji i humoru na najwyższym poziomie. Wśród gości, m.in pisarka Katarzyna Grochola, kabareciarz Bartosz Gajda oraz bombowy zespół Bum Bum ORKeSTAR. Wystąpią także grupy impro z różnych stron Polski: Sąsiedzi, Dwaj Panowie, Niebezpieczne Związki, BCA Flash, Niplodram oraz Teatr Lukla. Spektakle startują o godz. 17.
W sobotę o godz. 20.30 znakomita pisarka Katarzyna Grochola wraz z publicznością na żywo „napisze” zaskakującą kryminalną historię, a grupa teatralna AB OVO zagra ją na scenie. Premierowy, improwizowany spektakl „Morderstwo w Improekspresie”. Do stacji końcowej Festiwalu dojedziemy w niedzielę „Szybką Kolejką Weselną”. Przedstawiciele wszystkich grup uczestniczących w festiwalu oraz muzycy bombowego zespołu Bum Bum ORKeSTAR o godz. 20.30 zaimprowizują nietypowe …wesele. Nad całością niczym kierownik pociągu, a właściwie wodzirej będzie czuwał znany komik Bartosz Gajda.
Jeśli pociąga was świetna zabawa, to ten pociąg jest dla was! W tegorocznym rozkładzie jazdy każdy znajdzie kurs dla siebie. Bilety 30 i 75 zł. Szczegóły na 321impro.pl lub konstancinskidomkultury.pl.
SOBOTA 12.10
17.00-19.30 STACJA PARNO I DUSZNO
NIEBEZPIECZNE ZWIĄZKI, DWAJ PANOWIE, SĄSIEDZI
20.30 KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO
MORDERSTWO W IMPROEKSPRESIE
NIEDZIELA 13.10
17.00-19.00 STACJA GWARNO I TŁUMNO
BCA FLASH, TEATR LUKLA, NIPLODRAM
20.30 BUM BUM ORKe STAR & BARTOSZ GAJDA
SZYBKA KOLEJKA WESELNA