Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
27.kwietnia warsztat: FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 25 kwi 2013 - 15:07:55

Konstanciński Dom Kultury

serdecznie zaprasza

na warsztat pod kierunkiem Michała Przeździka-Buczkowskiego

pt. Fotografia architektury

sobota, 27 kwietnia 2013 r., godz. 12.00


Konstanciński Dom Kultury

ul. Jaworskiego 18

Konstancin-Jeziorna


Konstancin słynie ze wspaniałej architektury, jednak okazałe wille umiejscowione na zadrzewionych działkach nie zawsze łatwo jest sfotografować. Pomocą w rozwiązywaniu tego typu i innych problemów pojawiających się przy fotografowaniu architektury będzie zapewne warsztat prowadzony przez Michała Przeździka-Buczkowskiego, artystę specjalizującego się w fotografii architektury i architektury wnętrz.


Warsztat poprzedzi wykład, podczas którego omówione zostaną m.in. zasady i techniki fotografowania architektury a także podstawowe wymagania sprzętowe. Drugą część wypełnią, dwugodzinne działania w plenerze. W części trzeciej każdy z uczestników zaprezentuje kilka zrobionych przez siebie zdjęć, które zostaną omówione. Zapraszamy z aparatami fotograficznymi. Zajęcia potrwają około 5-6 godz. Wstęp wolny. Nie trzeba się zapisywać.


Michał Przeździk-Buczkowski urodził się w 1981 r. w Rudzie Śląskiej. W 2003 r. ukończył Krakowskie Studium Fotograficzne, dyplomem pod opieką Wojciecha Staszkiewicza pt. ?Zabytki architektury sakralnej Krakowa?. W 2003 r. rozpoczął studia na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi, na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego. W 2008 r. uzyskał dyplom licencjacki pod opieką Grzegorza Przyborka - praca pt.: ?Ostatnia wieczerza?. Od 2000 r. artysta prezentuje swoje zdjęcia na wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą. Jego debiutancka wystawa indywidualna miała miejsce w 2011 r. w Galerii Refleksy w Warszawie. Na przełomie 2010-2011 r. brał udział w prestiżowych projektach międzynarodowych dotyczących wymiany kulturalnej ? polsko/niemieckiej ?The Promised City? i polsko/norweskiej ?Shaping time. Time and the city?.


Hanna Kaniasta

Konstanciński Dom Kultury

ul. Jaworskiego 18

05-520 Konstancin-Jeziorna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 27.kwietnia warsztat: FOTOGRAFIA ARCHITEKTURY
Wysłane przez: awanturnikawanturnik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 kwi 2013 - 12:19:49

Bardzo załuję,że nie mogę dziś uczestniczyć w warsztatach. Z niecierpliwością czekam na kolejne.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.