Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Czyste powietrze w Konstancinie-Jeziornie. Gmina przystąpiła do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej - przyjmij ankietera
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 12 lis 2014 - 23:56:26

Plan Gospodarki Niskoemisyjnej zostanie opracowany dzięki dofinansowaniu w wysokości 85 % z Funduszu Spójności w ramach programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko priorytet IX, działanie 9.3.

Opracowanie i przyjęcie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej pozwoli Gminie zwiększyć szanse na dofinansowanie ze środków krajowych jak również Unii Europejskiej wielu przedsięwzięć istotnych dla rozwoju naszej Gminy.

W najbliższym czasie w listopadzie i grudniu tego roku na terenie miasta pojawią się ankieterzy, którzy przeprowadzą wśród mieszkańców spis z natury. Ankieta ma na celu dostarczyć niezbędne dane m.in., na temat zużycia energii elektrycznej, zużycia paliw, źródeł ciepła, emisji, stanu technicznego, zwłaszcza izolacji termicznej budynków itd. Inwentaryzację przeprowadzać będą Pracownicy firmy Ekolog Sp. z o.o. z Poznania.


tu: [www.konstancinjeziorna.pl]
jest informacja dla mieszkańców Kcina, przeczytaj, zawiadom sasiadów

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.