Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Zastępca kierownika Wydziału Dróg Gminnych z prokuratorskimi zarzutami?
Wysłane przez: czaknoris (37.128.13.---)
Data: 30 cze 2016 - 23:04:53

 • W BiP 13 maja ukazało się ogłoszenie: [bip.konstancinjeziorna.pl]
  Informacja o wyniku pracy komisji, dotycząca naboru na stanowisko pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna - zastępcy Kierownika Wydziału Dróg Gminnych.
  W trakcie procedury naboru kandydatów na ww. wolne stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, komisja wytypowała do rozmowy z Burmistrzem Pana Antoniego Kobusa zamieszkałego w Górze Kalwarii.
  Uzasadnienie dokonanego wyboru: Na zamieszczone ogłoszenie w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń w siedzibie tut. urzędu oraz w lokalnej prasie, dotyczące zatrudnienia zastępcy kierownika Wydziału Dróg Gminnych w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wpłynęła 1 oferta, która spełniała wymogi formalne postawione w ogłoszeniu. Po dokonaniu analizy nadesłanej oferty i przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem okazało się, że posiadana wiedza oraz wykształcenie Pana Antoniego Kobusa spełniają wymagania stawiane osobom na oferowanym stanowisku pracy.
 • W BiP 17 maja opublikowano informację: [bip.konstancinjeziorna.pl]
  Informacja o wyniku naboru na stanowisko pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna - zastępca kierownika Wydziału Dróg Gminnych
  Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko wybrany został Pan Antoni Kobus zamieszkały w Górze Kalwarii.
  Uzasadnienie dokonanego wyboru:
  Na zamieszczone ogłoszenie w Biuletynie Informacji Publicznej, na tablicy ogłoszeń w siedzibie tut. urzędu, oraz w lokalnej prasie, dotyczące zatrudnienia Zastępcy Kierownika Wydziału Dróg Gminnych w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wpłynęła 1 oferta, która spełniała wymogi formalne postawione w ogłoszeniu. Po dokonaniu analizy nadesłanej oferty i przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej z kandydatem okazało się, że posiadana wiedza oraz wykształcenie Pana Antoniego Kobusa spełniają wymagania stawiane osobom na oferowanym stanowisku pracy.

Wcześniej, 5 maja w Nad Wisłą: [nadwisla.pl]
(...) Byłego dyrektora nieistniejącego już ZDP oskarżono o niedopełnienie obowiązków służbowych. (...)

...i 6 maja w Kurierze Południowym: [www.kurierpoludniowy.pl]
(...) Były dyrektor nieistniejącego już Zarządu Dróg Powiatowych usłyszał zarzut niedopełnienia obowiązków służbowych. (...)


Chciałbym wierzyć, że nazwisko wyłonionego kandydata tylko przypadkiem pokrywa się z nazwiskiem osoby, która przez lata sprawowała funkcję dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Piasecznie i nie chodzi o tę samą osobę?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-30 23:10 przez czaknoris.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastępca kierownika Wydziału Dróg Gminnych z prokuratorskimi zarzutami?
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 01 lip 2016 - 11:34:17Chciałbym wierzyć
wprawdzie wiara góry przenosi, ale...

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.