Re: Jak radni z Komisji Ładu bazy logistyczne i uciążliwy przemysł w Mirkowie wspierali
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2012 - 16:55:37

Niesamowite - kogo chroni Burmistrz? Nas mieszkańców, czy grupkę przedsiębiorców? Czuję się w tym konkretnym przypadku winny, bo głosowałem na p. Jańczuka.

Dlaczego nie jest egzekwowany dług? Tu nie ma sprawiedliwości i równości. To jest działanie na niekorzyść gminy.

Re: Jak radni z Komisji Ładu bazy logistyczne i uciążliwy przemysł w Mirkowie wspierali
Wysłane przez: Hesia-MelaHesia-Mela (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 lip 2012 - 21:28:59


AK

Dlaczego nie jest egzekwowany dług? Tu nie ma sprawiedliwości i równości. To jest działanie na niekorzyść gminy.

Jest taki konkurs "Gmina dbająca o finanse mieszkańców", w której niestety nasza gmina nie miałaby szans

. Najbardziej smutne jest to, że kompletna niemoc władz gminy wpisuje się w specyfikę pracy poprzedniej ekipy, której nie mogę darować prezentu dla Stocera ( umorzenie 700 tys. zł długu za niezapłacone wodę i ścieki w imię ponoć, co brzmi wręcz kuriozalnie, ochrony miejsc pracy).

Liczę na to,że ktoś z UMiG czyta to forum i może spróbuje zajrzeć tu: [preprod.big.pl] Program Ochrony Finansów Samorządów.

Czytanie o tym, że przedsiębiorca może nie płacić ponad 100 tys. zaległych podatków i jest na tyle bezczelny, że potrafi przekonać radnych - jaki to on dobrodziej dla mieszkańców, powoduje ..... nie będę tego nazywać. Czytanie o tym, że około 40% lokatorów komunalnych w nowym bloku na Mirkowskiej zalega z czynszem, a gmina jest bezradna .... szkoda słów.

Czytanie o tym, że w październiku 2011 Komisja Ładu odrzuciła wniosek o wyrażenie zgody na pseudo-remont drogi do asfalciarni, a w czerwcu 2012 sprawa PONOWNIE trafia na obrady tej komisji za sprawą ..... no właśnie czyją?

Kto wniósł ponownie ten wniosek pod obrady, to dopiero ciekawe ???

.... a jednocześnie w tej samej miejsko - gminnej rzeczywistości społeczny wniosek o zakup fotoradaru, poparty uchwałą RM czeka na ...... zmiłowanie, łaskę władz (nie mówię nawet o wdrożeniu inwestycji, ale chociażby o przygotowaniu rzeczowej analizy) ?Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-06 21:41 przez Hesia-Mela.

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.