A może konkurs na najładniejszą posesję?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 30 maj 2012 - 00:11:56

Jeszcze nie u nas, ale może tak jak w Koronowie, Burmistrz Kcina zaprosi do konkursu mieszkańców naszej gminy.

Jak czytam na stronce Koronowa - Komisja Konkursowa, zwróci uwagę na poziom utrzymania czystości, ładu i porządku na jej terenie, zagospodarowanie i stan zieleni - w tym różnorodność kwiatów, krzewów i drzew, estetykę zabudowań, zagospodarowanie posesji elementami małej architektury, oryginalność i sam pomysł na zagospodarowanie, porządek i czystość chodników / ciągów komunikacyjnych otaczających nieruchomość oraz ogólny wpływ na wizerunek miasta.

opis, regulamin tu: [www.e-krajna.pl]

Albo "Akcja Posesja tak jak w Ostrołęce" w 2007r

Interesujący będzie nawet śmietnik.
Sprawdzanie porządku na podwórkach i przed domami, czyli ?Akcja Posesja?, zaczyna się w przyszłym tygodniu. Komisja zamierza zaglądać do śmietników, sprawdzać, czy płot nie grozi przewróceniem, zapyta o szczepienia psa. Kontrole porządku w dniach 26-30 marca przeprowadzą wspólnie delegacje ze: straży miejskiej, policji, straży pożarnej, sanepidu. Odwiedzą: osiedla bloków, właścicieli domków jednorodzinnych, sklepy i lokale gastronomiczne.
O co mogą zapytać kontrolerzy? Sprawdzą, czy właściciel lub administrator ma podpisaną umowę o wywozie odpadów stałych i ciekłych. Będą chcieli obejrzeć pojemnik na śmieci. Jeśli przy posesji jest chodnik, ocenią, czy jest czysty. Wszelkie kamienie, pryzmy piasku, gałęzie i reklamy na chodniku traktowane są jako zajęcie pasa drogowego. Kontrolerzy zwrócą także uwagę na stan ogrodzenia.

nie podaję linku, bo skopiowałam kilka lat temu i tyle wiem, że tekst jest z "Gazety Współczesnej"

Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.