Polityka lokalna i samorząd :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Miejsce do rozmów o polityce wyłącznie lokalnej. Żadnych popisów.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Pani Dyrektor GOSiRu
Wysłane przez: lilkalilka (159.205.237.---)
Data: 09 wrz 2017 - 18:16:41

Szanowni Państwo
Pani dyrektor GOSiru wyrzuciła z GOSiRu przy akceptacji władz gminy - Sonatę , Rapsodię I , Rapsodię II, oraz Kantatę.(www.etiuda.waw.pl zakładki po lewej stronie z nazwami wymienionych grup).
Aktualnie próbuje stworzyć zwierciadlane odbicie wszystkich moich wieloletnich i wiele lat temu stworzonych inicjatyw .
Jeśli jej się to uda dla dobra dzieci i mieszkańców , to pozostaje się tylko cieszyć.

Mając już jednak wystarczająco bogatą wiedzę o braku kompetencji tej pani bardzo poważnie śmiem wątpić w sukces jej zamiarów :
( przepisy BHP, organizacja Dnia Sportu i nie tylko , urlop dwutygodniowy na początku września jako organizatora biegu Hopfera czy nowych zajęć przy kompletnej niewiedzy pozostałych pracowników, upieraniu się przez wiele miesięcy ,że taniec to nie sport więc GOSiR nie jest miejscem do tańca,że niepełnosprawni intelektualnie nie zaliczają się do niepełnosprawnych ,że zajęcia taneczno-umuzykalniające to "wuguglowane" zajęcia rewalidacyjne i GOSiR nie jest miejscem dla niepełnosprawnych intelektualnie), która to pani właśnie wyrzuciła zespoły taneczne wielokrotnie nagradzane i promujące gminę w Polsce i za granicą oraz niepełnosprawnych zdobywających wyróżnienia na przeglądach)
Pani dyrektor przez 2 lata ani razu nie odwiedziła zajęć wymienionych zespołów ani nie obejrzała występów.Nie ma elementarnej wiedzy o metodyce zajęć choreograficznych ani z niepełnosprawnymi , choć wypowiada się na każdy temat z pozycji "autorytetu"(?)
Aktualnie sama próbuje wprowadzić do tzw. "rozszerzonej oferty" GOSiRu takie same formy od zera , jakie ja dawno temu utworzyłam, które działają i odnoszą sukcesy a które ona wyrzuciła.Pozostaje życzyć powodzenia. Lidia Leszczyńska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.