Strona 2 z 4
Strony:
1234
Wyniki 31 - 60 z 105
Przy polnej na przystanku miał być postawiony biletomat i jakoś po dzis go nie ma
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Jeśli do Grapy miała by obowiązywać 1 strefa to co z mirkowem ?? też 1 strefa ?? Bo ludzie musieli by na jeziornie wysidać bo jakby chciał jechać dalej no to 2 strefa i wtedy kanarki mogą zainkasować więc to trochę dziwnie by wyglądało z tymi strefami . Ogólnie to szkoda że warszawa zrezygnowała z P&R na kabatach podobno właściciel się tesco nie chciał się gruntem podzielić czytaj sprzedać .
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
w planach też jest pdobno i tylko w planach obowdnica kołobieli ale co kiedy i jak
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Dla nas nie jest to dobra wiadomość bo większosć kierowców będzie chciała ominąć korki właśnie przez kcn . Osobowe czy małe dostawcze to nic w porównaniu z triami no chyba że w końcu wejdzie zakaz
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Na tych nowostarych rondach bardzo łatwo o wypadek ludzie jeżdżą po omacku nie patrzą nic na linie dziś sam bym dostal dzwona na rondzie JP II najpierw jeden jechał pasem do skrętu w prawo i przeciał pas i pojechał prosto a drugi za nim to samo niezwróciłem uwagi na tablice . Na rondach powinni poprawić malowania pasów może ludzie słabo je widzą a szczególnir ci co nie są z tąd ale są jeszcze zna
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
710 - LINIA STREFOWA
Przystanek: METRO WILANOWSKA 17 --> POLKOLOR PS
DZIEŃ POWSZEDNI
|Godz. Minuty
| 4 |[30]
| 5 |[00] [25] [40] [55]
| 6 |[15] [35] [55]
| 7 |[15] [35] [55]
| 8 |[15] [35] [55]
| 9 |[15] [35] [55]
| 10 |[15] [25] [45]
| 11 |[05] [25] [45]
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Dobra to teraz bez bicia przyznać się kto nie chce obwodnicy w naszej gminie . Bo widać że Góra Kalwaria ma większe zainteresowanie swojej obwodnicy i drogi 79 to nam powinno zależeć bardziej to nic tylko się kłucą żeby tylko droga nie szła mi przy podwórka to się zgadza ale przecież są inne warianty . Czy dostał pan panie Tomasz odpowiedź na swoją interpelacje ??
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Ha zobaczymy znaki jak sobie je zakupimy z ostatniej gezety Nasze Miasto jest artykuł właśnie w tej sprawie
Podczas marcowej sesji rady miejskiej wicemarszałek województwa mazowieckiego Krzysztof Strzałkowski i dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Zbigniew Ostrowski zapowiadali, że zakaz poruszania się samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 16 t po drogach
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Myśle że te 2,5 tys dało by się zebrać z tym że na tym bilecie nie będzie można się poruszac po II strefie czy wycieczka do Góry odpada. Ja nie wiem dlaczego nasze władze są tak uodpornione na temat komunikacji niby chcą coś poprawić a jednocześnie nie chcą . Jeśli bilety mają być tak drogę to i ludzi będzie autobusach mniej a co za tym idzie więcej samochodów chociaż za 2 lata i samochód będzie
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Ja korzytsam już z cyfrowego sygnału co prawda prz urzyciu nowego telewiozra bo miałem zamiar wczesniej juz go nabyć . A przy starym telewiz0rze wystarczy zakupić dekoder stb tzw Tuner Dvb-T który można nabyć już od 150 zł najważniejsze opcje to czytanie formatu MPEG-4 i sygnału HD . Nie potrzebujemy żadnego pana henia żeby nam to podłączył wystarczy :
przewód euroscart przy nieco starszych tv
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Tak też można hehe a ja z takim pytaniem czy prace na 724 są zakończone definitywnie czy nadal niby toczy się przebudowa ? a pasy będą od nowa malowane bo nie dawno coś mazali ale się z deczko szybko pościerało ??
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
A ja mam pytanie do naszych radnych czy w gminie prowadzone sÄ… rozmowy na temat tak zwanej strefy biletowej
Warszawa +. Chodzi o artykuł z gazety nad wisłą
Odnosząc się do aktualnej ceny biletu miesięcznego bo od Stycznia znowu ceny bietów w górę to teraz płacimy 156 a ewentualnie w strefie + kosztowały by 124 zł a w styczniu przyszłego roku zamiast 156 to będzie 230 jeśli chodzi o dwu
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
QuoteGrapa
Zauważyliście, że nową "prościutką" drogą mogliśmy się bardzo ale to bardzo krótko cieszyć. Od pewnego czasu za pocztą w klarysewie robią się takie wyrwy w studzienkach, że czuję się jakbym przejeżdzał przez stare drogi na Sadybie.
Ten odcinek to jest typowy bubel kanalizacyjno budowlany, który jak najszybciej powinien zostać poddany remontowi na mocy gwarancji.
Te wyrwy
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Ktoś się nie bał i ?? zamkneli biesiadowo ale nie ma co płakać podobno za 3 miesiące ma wrócić tyle że w innym punkcie gdyż podobno musieli płacić sporo kasy za wynajem
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Utrudnienia dla jadących przez Piaseczno drogą 721 frezowanie o ile to można tak nazwać właśnie się rozpoczeło narazie dzialają na odcinku od Kauflandu w kierunku Magdalenki
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Święty Florian (Florian von Lorch) ? (250-304) święty Kościoła katolickiego. Urodził się w Enns w 250 r. Jego życie przypadło na okres prześladowań chrześcijan. W młodym wieku został powołany do armii cesarza rzymskiego ? Dioklecjana (284-305). W roku 304 ujął się za prześladowanymi legionistami chrześcijańskimi, za co został skazany na karę śmierci. 4 maja 304 r. poniósł śmierć męczeńską w nurta
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Ja na przykład opieram się przy obserwacji wystąpienia burzy na stronie stronka aktualizuje się co 60 sekund wydaje mi się że pokrycie z rzeczywsitym stanem jest 90 %
dla miłośników lotnictwa radar samolotów nad Polską klikamy na przykładowy samolot i mamy opis skąd dokąd leci z jaką predkością wysokość
Pozwoliłem sobie link uaktywnić.
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Tutaj harmattan przypomniał mi jak to na youtubie był filmik może i nadal jest co z tojtojem się dzieje w prarku
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Ja się przyznaje do 30 tam nie zwalniam . Z fotoradarem jest o tyle dobrze że fotoradar ma ustawioną tolerancje znaczy może nie musi a przy policji no przykro mi znak 30 km/h to 30 jak jdziesz 50 też cię mogą złapac bo o 20 za dużo . PP23 chyba rozumiem o co ci chodzi uważasz że SM czy policja mogą specjalnie ten punkt odwiedzać celowo aby wyłapywać to podobnie można potraktować Wilanowską nowa a
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Quotemania
Zrobiłam miniprzewodnik po kiblach, jako że żadnego (przewodnika) po Kcinie nie ma - także po ciekawych miejscach oraz brak punktu informacji turystycznej.
Wcale nie chciałam tym pisaniem usprawiedliwiać braku kibli i braku informacji
Maniu żebyś mnie źle nie zrozumiała ja nie mam pretensji o to do ciebie że ktoś z gminy o zaniedbał porpostu podpowiedziałaś wrazie sytuacji awary
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
QuotePP23
QuoteharmattanCzyli w jakich miejscach powinien fotoradar powinien być ustawiany ? W miejscach gdzie wszyscy kierowcy jeżdżą prawidłowo ? W takim razie na Grapie , gdzie 95% TIR-ów jedzie ponad 70 km/h przez środek osiedla według Ciebie nie należy stawiać fotoradaru ?
Na grapie obowiązkowo. Jest tam taka gęstość zaludnienia i tak często są łamane przepisy, że bez dwóch zdań powinien zos
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Oj chyba to nie byla SM jeśli mówim o tym samym momencie pierwsza minuta siedemnasta sekunda to jakiś zielony samochód niebieskie sygnały i czerwone to raczej nie SM prędzej straż graniczna choć nie wiem skąd o ni by się tu mieli pojawić bo SW ma z białym paskiem a moze jakiś eko patrol czy inny ciort
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Quotemania
w razie co tj. zestaw kibli w St. Papierni - chyba mozna skorzystać dokąd działają restauranty tudzież kawiarnie
poza tym można się wślizgnąć niepostrzeżenie (nikt nie sprawdza po co i dlaczego) w miejscach wymienionych niżej:
w Stocerze (śmierdzą) w budynku głównym i w ambulatorium (chyba 24 godz)
w CKR chyba do 22
w Białym Domu - dokąd sa zajęcia rehabilitacyjne
na postoju TA
przez
Shaggy
-
Mieszkańcy i ich sprawy
Strona 2 z 4
Strony:
1234