Serwis zdjęciowy Konstancin-Jeziorna

 

Willa “Jutrzenka” znana także jako “Zakopianka; uwieczniona w filmie “Chłopaki nie płaczą” jako siedziba klubu “Czarny Lotos”, ul. Długa, Konstancin-Jeziorna

Zacznij przeglądać Serwis Zdjęciowy >>

Od 2003 wędruję po Konstancinie i jego okolicach z aparatem fotograficznym, dokumentując zmiany, jakie w nim zachodzą. Efektem tych działań jest właśnie Serwis zdjęciowy.

Jest to wyjątkowe dla naszego miasta miejsce, gdzie znaleźć można dokumentację zdjęciową wielu wydarzeń, miejsc i wszystkiego, co się z Konstancinem-Jeziorną wiąże.

Z serwisu, którego zasoby można przeglądać wygodnie w galerii online, korzystać można na dwa sposoby:

Wszystkim zainteresowanym proponujemy bezpłatny dostęp do ponad trzynastu tysięcy zdjęć obejmujących bardzo różnorodną tematykę – budynki, obiekty, ulice, plenery, nie tylko w mieście – również na terenie gminy; także wydarzenia – imprezy, przebudowy mostów, remonty dróg.

Zdjęcia te udostępniam za darmo, na licencji CC-BY-ND, co oznacza, że każdy może ich używać po uprzednim kontakcie z redakcją, w dowolnym celu (także komercyjnym), bez żadnym zmian innych niż zmiana rozmiaru (dotyczy to w szczególności wymogu utrzymania znaku wodnego).

Dostępne są także wersje w dużej rozdzielczości (do druku włącznie – większość ma ponad 2000 pikseli na dłuższym boku) z możliwością wykorzystania komercyjnego. W razie zainteresowania konkretnym zdjęciem i warunkami jego udostępnienia proszimy o kontakt pod adresem mailowym bartek [at] konstancin.com. Preferencyjne warunki mają, oczywiście, miejscowe podmioty związane z kulturą czy mediami.

Polecamy także nasz ogólnodostępny serwis video – Migawki z miasta.

Zapraszam,

Bartek Biedrzycki