Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Przepióreczka i Sonata zapraszają
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 04 wrz 2012 - 08:59:29

Zapraszam też Państwa na krótki półgodzinny pokaz Zespołów ( to, co szybko dałosię powtórzyć po dwumiesięcznej przerwie wakacyjnej na jedynej próbie) na Dożynkach w niedzielę 2.09 w Czernidłach.
A TERAZ KRÓTKO o SONACIE I PRZEPIÓRECZCE :

W naszej Gminie
są dwa reprezentujące ją zespoły .Jest to Zespół Tańca artystycznego i nowoczesnego Sonata i Zespół Pieśni i Tańca Przepióreczka.Są to jedyne w Gminie Zespoły,które reprezentują ją na wszystkich możliwych uroczystościach na jej terenie, na prestiżowych i charytatywnych imprezach estradowych w Warszawie oraz na terenie naszego kraju.
Sonata przez prawie 10 lat działała w konstancińskim KDK (za czasów zmieniających się dyrektorów:p.Danuty Ciołkiewicz, p.Danuty Kalugi,).Z przyczyn niezależnych od Zespołu i osoby prowadzącej trzeci rok pracuje i rozwija się w GOSiRze.
Jaki jest poziom Zespołu jego repertuar i niektóre osiągnięcia można na teraz i na szybko podejrzeć na mojej stronie (jestem założycielką i choreografem) : www.etiuda.waw.pl
Są tam podane terminy zajęć zarówno grup koncertujących jak i początkującej. Jest też bogata galeria zdjęć oraz trochę filmików dla zainteresowanych, a także informacje na temat moich dokonań w pracy z dziećmi i dorosłymi, amatorskimi i zawodowymi tancerzami oraz moich priorytetów.

Podobnie - Przepióreczka ma na www.etiuda.waw.pl - także swoją stronę, na którą zapraszam.(myślę że ma również niebagatelne dokonania).
Przepióreczkę reaktywowałam po roku lub dwóch latach niebytu wspólnie z p.Barbarą Daniszewską przy Zespole Szkół nr.2 (ul. Żeromskiego) w Konstancinie.
Szczególnie gorąco zapraszam do Przepióreczki najmłodsze dzieci, gdyż tu wprowadzana jest dla nich technika taneczna przez zabawy a dodatkową korzyścią jest nauka śpiewu przez profesjonalistę.
Jako Zespołu Gminy - koszt zajęć Sonaty ( przy uwzględnieniu tego, co dzieci otrzymują) jest symboliczny natomiast wszystkie zajęcia Przepióreczki są z założenia nieodpłatne. Informację na temat obu Zespołów będzie można już znależć w tym tygodniu na stronie Biura Promocji Gminy.



Lidia Leszczyńska ( biuro@ etiuda.waw.pl )


Lidia Leszczyńska.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.