Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
znalzłam kartę miejską (bilet miesięczny)
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 sty 2013 - 19:29:19

Na nazwisko Pani Elżbieta Grzelak. Jeśli Pani Ela chcę ją odzyskać proszę o kontakt 664 199 166. Magda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalzłam kartę miejską (bilet miesięczny)
Wysłane przez: pawel01pawel01 (---.hapay.pl)
Data: 02 sty 2013 - 20:39:40

Najlepiej chyba oddać do ZTM np. Metro Centrum, tam dysponują adresem właściciela. Ew p. Ela mogła już zgłosić zagubienie i ZTM mógł Jej "przelać" kontrakt na nowa kartę miejska. Podobno taka była idea kart imiennych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalzłam kartę miejską (bilet miesięczny)
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 sty 2013 - 07:09:06

na temat idei kart miejskich to ja sie już nie wypowiadam, bo mnie szlag ostatnio trafił jak 20 grudnia naładowałam na 3 miesiące, a że na urlopie jestm do 7 stycznia miałam zamiar skasować właśnie wtedy, a tu ( i tu powinno paść słowo niecenzuralne). Okazuje sie, że musiałam ją sasować do 31 stycznia by działała, teraz muszę zakupić nową, po nowej cenie. ZTM widać się wycwanił po ubiegłym roku. A co do Pani Eli to jak ktoś zna, niech po prostu przekaże info. Pani Ela zrobi co będzie chciała.... ja będę w Wawie dopiero 7 stycznia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-03 07:09 przez Zelazna Lejdi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalzłam kartę miejską (bilet miesięczny)
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 07 sty 2013 - 14:25:54

acha chciałam niniejszym zwrócić honor ZTM, i przeprosić za to, że ich obrażałam i źle o nich myślałam, że zawsze rzucaja petentom kłody pod nogi, bo okazało się że moe bilet zadziałał nawet po 31 stycznia, przez przypadek skasował mi się dzisiaj sam w autobusie i była to bardzo sympatyczna niespodzianka. Nie wiem tylko czy ZTM zmienił zaady, bo były może jakies uwagi ze strony korzystających, czy po prostu może tak tylko mówili, żeby ludzie pokasowali, a wcale nie trzeba było....

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.