Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: trenertrener (---.183.254.92.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 14 sty 2013 - 17:37:47

gdyby ktoś znalazł, odbiorę... ;)



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 14 sty 2013 - 18:58:54

każdą, szykujesz skok?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: trenertrener (---.183.254.92.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 14 sty 2013 - 19:39:40

swoją własną osobistą. Wypizgła mi się gdzieś.



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 14 sty 2013 - 19:57:39

Trenerze, czy jesteś przypadkiem jedną z tych osób, które jeżdżą ze sporą szybkością po naszym mieście? Pytam, bo nie chciałbym, kiedy będziesz mnie mijał jadącego na moim dwuśladzie, dostać w nos tablicą rejestracyjną albo innym fragmentem Twojego pojazdu, który akurat sobie poszybował w przestrzeń. Ja tam w moim rowerze dokręcam śrubki co tydzień.

A co do tablicy, jeśli zoczę, nie omieszkam powiadomić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 14 sty 2013 - 20:03:46

Trenerze znam ten ból , najgorsze jest to , że gdy załatwiłem nowe to w drodze powrotnej z Piaseczna znalazłem starą tablicę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: trenertrener (---.183.254.92.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 14 sty 2013 - 21:03:47


Tomasz Zymer
Trenerze, czy jesteś przypadkiem jedną z tych osób, które jeżdżą ze sporą szybkością po naszym mieście? Pytam, bo nie chciałbym, kiedy będziesz mnie mijał jadącego na moim dwuśladzie, dostać w nos tablicą rejestracyjną albo innym fragmentem Twojego pojazdu, który akurat sobie poszybował w przestrzeń. Ja tam w moim rowerze dokręcam śrubki co tydzień.

A co do tablicy, jeśli zoczę, nie omieszkam powiadomić.

Tam do krętka bladego! Czymże zasłużyłem na takie podejrzenia?!
Tablica się wzięła i odczepiła, kiedy pękła plastikowa obwódka na jej spodniej części. Widać woda, śnieg i mróz zrobiły wreszcie swoje i pękło się niebożęciu a ta z literami poczuła powiew wolności i fruuuu...!
Po Konstancinie jeżdżę bardzo przyzwoicie, w ogóle coraz częściej jeżdżę przyzwoicie - to chyba sprawa wieku. Możliwe, że radary i dziury w drogach tez się do tego przyczyniają, ale umówmy się jednak co do jednego - ja nigdy specjalnie nie piraciłem. Nawet zawsze zapinam pasy, co jest dla niektórych inteligentów niemałym wyzwaniem intelektualnym, w kontekście moich poglądów na przymus ich zapinania.

A tablicę zocz, zocz, ino chybko! ;) (zoocz?)



jacekkk
Trenerze znam ten ból , najgorsze jest to , że gdy załatwiłem nowe to w drodze powrotnej z Piaseczna znalazłem starą tablicę

Zawsze patrz na jasną stronę życia. Masz zapas ;)



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 14 sty 2013 - 22:51:01

Dzięki za wyjaśnienie. Nie zrozumiałem problemu, bo znam tylko bardzo stare samochody, jak nasza Renówka, w których tablicę rejestracyjną przykręca się na zwykłe, dość mocne śruby.

I przepraszam za przejęzyczenie - mój rower jest oczywiście jednośladem, a dwuślad to np. samochód.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Tablicę rejestracyjną
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2013 - 19:10:00

Ajtam, ajtam, wystarczy mocna czołówka ze ścianą i może powstać dość zgrabny dwuślad smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.