Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 sty 2014 - 01:23:55

myślisz, że oddolna "rewitalizacja" wydziału?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: czaknoris (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 sty 2014 - 01:45:39

Rewitalizacja? Jeżeli przez rewitalizację rozumieć powierzchowne zmiany, to być może coś takiego nastąpi. Na głęboką restrukturyzację nie liczę. Żadnej rewolucji w urzędzie nie było przez 3 lata, to pewnie przez ostatnie miesiące kadencji też nie będzie.
Nie wiem co kierowało Burmistrzem i jakie ma plany względem wydziału, ale wnioski każdy może sam wyciągnąć.
Jeżeli pracownikiem zostaje osoba, która podobno działa razem z Burmistrzem w jednym stowarzyszeniu, którego aspiracje na najbliższe miesiące przed wyborami są oczywiste, to na miejscu kierownika zacząłbym sobie szukać nowego zajęcia, tym bardziej, że zatrudniana osoba nie była ostatnio szeregowym pracownikiem, a właśnie kierownikiem wydziału.
Tyle wskazuje logika, a co będzie, to zobaczymy.

Na razie WDG rozrasta się osobowo ponad przyjęte wcześniej długoterminowe założenia, mimo że obowiązków im nie przybywa, a wręcz odwrotnie.
Może najpierw musi przybyć, żeby później mogło ubyć smiling smiley.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-20 01:52 przez czaknoris.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: MarioMario (---.180.44.223.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 20 sty 2014 - 08:48:20

A na pewno tam stan kadrowy nie ubył??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 20 sty 2014 - 08:51:21

ja bym obstawiał podobnie jak Czaknoris na rychłą zmianę szefa, ale bez konkursu.

Bo zaraz okaże się, że jest wakat na stanowisku szefa WDG, ale nie będzie konkursu na nowego, bo w wyniku awansu wewnętrznego znaleziono lokalnego fachowca smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 sty 2014 - 11:02:43


Hammer
ja bym obstawiał podobnie jak Czaknoris na rychłą zmianę szefa, ale bez konkursu.

Bo zaraz okaże się, że jest wakat na stanowisku szefa WDG, ale nie będzie konkursu na nowego, bo w wyniku awansu wewnętrznego znaleziono lokalnego fachowca smiling smiley

i dobrze, bo fachowcem p. KG. jest - oczywiście nie życzę źle kierownikowi, bo nie mam o nim żadnej opinii.

Znam tylko p. Lewandowskiego z wymiany forumowej korespondencji i szybkiego reagowania na przesłane uwagi mieszkańców.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: HammerHammer (195.116.92.---)
Data: 20 sty 2014 - 11:06:22

mi chodzi tylko o to, że nie będzie konkursu na stanowisko Kierownika tylko awans wewnętrzny.

Bo nie wszyscy świetni fachowcy wiedzieli, że zatrudniając się na stanowisku inspektora po kilku miesiącach staną się kierownikami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nakładki asfaltowe, nawierzchnie betonowe i oświetlenie dróg w gminie w roku 2013
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 sty 2014 - 11:24:02


Hammer
ja bym obstawiał podobnie jak Czaknoris na rychłą zmianę szefa, ale bez konkursu.

Bo zaraz okaże się, że jest wakat na stanowisku szefa WDG, ale nie będzie konkursu na nowego, bo w wyniku awansu wewnętrznego znaleziono lokalnego fachowca smiling smiley

i dobrze, bo fachowcem jest - oczywiście nie życząc źle kierownikowi, bo nie mam o nim żadnej opinii.

Znam tylko p. Lewandowskiego z wymiany forumowej korespondencji i szybkiego reagowania na przesłane uwagi mieszkańców.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wymiana lamp lub dodanie tam gdzie za ciemno
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 05 maj 2014 - 15:24:11

a propo's oświetlenia...
niedawno przejeżdżałem przez Kowalewo Pomorskie...zwróciłem uwagę na ciekawe latarnie LED z wiatraczkami...nazywa się to zdaje się "systemem oświetlenia zewnętrznego typu solarno-hybrydowego"
okazało się, że to Unia dała niemałe pieniądze "w ramach działania 321 „Podstawowe usługi dla gospodarkii ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich 2007-2013"
u nas w Wojska Polskiego zamontowano kilka (dosłownie) lamp na testy i co?
może takie ustrojstwa i kasa z Unii byłyby remedium na nienajlepszy stan oświetlenia na wsiach (jak to mi powiedział ostatnio gość po jakiejś awarii 'Panie - tu się powinno wszystko wyrzucić i zbudować od nowa'...)
Pytanie, czy nasza Gmina uzdrowiskowa w ogóle myślała o takim bardziej eko rozwiązaniu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456
Bieżąca strona: 6 z 6


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.