Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Jaki internet wybrać?
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 13 sie 2014 - 08:11:18


Zojka
28 listopada pisałam o problemach z Netią, umowa jest od 1 - 10mb ,miałam 1,2 , a dzisiaj zmniejszono mi do 0,55 M, sąsiedzi blisko mnie maja podobny problem , podobno słabe łącze, ale sąsiad 2 domy dalej też w Netii ma ok 10Mb.Nie da się tego zrozumieć angry smiley

Może warto spróbować internet przez sieć komórkową? Transfery, o których piszesz to raczej dramat jak na łącze stacjonarne. Wszyscy operatorzy mają chyba oferty z testowaniem przez pierwsze 7-10 dni a jeżeli nie pasuje oddaje się sprzęt i umowa nie wchodzi w życie. Jeżeli podasz mi kwartał ulic, który Cię interesuje to sprawdzę, który operator teoretycznie może oferować u Ciebie w miarę dobry zasięg. Oczywiście to i tak jest do weryfikacji a miejscu bo czynników, które wpływają na jakość sygnału jest mnóstwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki internet wybrać?
Wysłane przez: ZojkaZojka (178.36.59.---)
Data: 13 sie 2014 - 21:26:11

"Mam pomysła" - internet Konstancin-net.U sąsiadów śmiga aż miło , od początku zaistnienia takowego na naszym terenie.Dzięki Mixiorku , sprawdziłam też i możliwości operatorów komórkowych (inni sąsiedzi też mają).Na światłowodach będę niezależna, nieograniczona limitamispinning smiley sticking its tongue out.Przymierzę się , a co tam )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jaki internet wybrać?
Wysłane przez: ZojkaZojka (178.36.59.---)
Data: 13 sie 2014 - 21:28:31

Acha , wprowadziłam w błąd, bo sąsiad 2 domy dalej "bombił", ma to samo co ja .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.