Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Ławeczki w Jeziornie
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2013 - 15:40:07

Dzisiaj gdy wracałam pieszo z targu do domu na Bielawskiej zatęskniłam za ławeczką , na której można byłoby na chwilę usiąśc. Było gorąco i ciężkie miałam zakupy. Pomyślałam wtedy, że Konstancin ławeczki ma a Jeziorna jest traktowana gorzej , bo ich nie ma. A miejsc na ławeczki nie brakuje.Może władze miasta pomyślą o tym, żeby postawic kilka ławek na terenie Jeziorny? Chyba nie jest to bardzo droga inwestycja? Może ktoś mnie poprze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ławeczki w Jeziornie i w Skolimowie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 08 cze 2013 - 17:28:20


Kasandra
Pomyślałam wtedy, że Konstancin ławeczki ma a Jeziorna jest traktowana gorzej , bo ich nie ma. A miejsc na ławeczki nie brakuje.Może władze miasta pomyślą o tym, żeby postawic kilka ławek na terenie Jeziorny? Chyba nie jest to bardzo droga inwestycja? Może ktoś mnie poprze?

Oczywiście popieram i marzą mi się ławeczki po drugiej stronie rzeki, bo w Konstancinie / Skolimowie też poznikały. Były nad rzeką (od Szpitalnej w kier. Hugonówki), były na Wierzejewskiego, ostała się jedna przy przyst. 700. Szczególnie brakuje nad rzekę, bo tam wiele mam z wózeczkami i "starszaków" chodzi na spacery i nie ma gdzie przycupnąć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ławeczki w Jeziornie i w Skolimowie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 08 cze 2013 - 20:04:01

Jest na Bielawskiej niedaleko INCO (przynajmniej była) i kilka między Jeziorną a Klarysewem. Na początek - zawsze coś. Ale faktycznie przydałoby się więcej.

Chociaż, pamiętam ławki na Mostowej "zdemontowane, bo zdewastowane, zostaną wymienione na nowe" jakieś 8-9 lat temu... Ręce opadają.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.