Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 cze 2013 - 01:52:13

popieram!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 cze 2013 - 21:59:47

Oj pikna ta impra była! Pikna...
Jak sie ogarnę wrzuce moze fotek pare...
Jedno wiem...takiej ilości ludzi w parku chyba jeszcze nie było...
Widać jak bardzo brakuje parkingow....
I widać jak bardzo złe zaprojektowany jest amfi...
Jednak...cel szczytny...impra piękna....
Zdrowia dla Beaty!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ifpan.edu.pl)
Data: 01 lip 2013 - 14:02:16

Prosimy o nie kasowanie wypowiedzi i słów które padają na tym forum, bo wtedy riposty innych
użytkowników są pozbawione sensu. Dotyczy tow szczególności greenlighta, który, jako jedyny
używał skandalicznych odzywek w kierunku dyskutantów. to jakaś chora osoba a chorych nie trzeba się wstydzić.
Tej prośby też nie kasować proszę nie kasować !
O impreza faktycznie była super. Dziękujemy za nagłośnienie na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 01 lip 2013 - 14:22:10

To akurat nie greenlight wrzucał najbardziej. Zniknął użytkownik inny, zastosowana procedura była typowa dla sytuacji zdublowanego konta po otrzymaniu bana.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 01 lip 2013 - 14:28:38

dajcie jakies foty........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 01 lip 2013 - 14:30:22

Moje będą wieczorem, jak będę miał chwilę usiąść i przejrzeć, ale mam tylko z fragmentu imprezy bo musiałem szybko się zbierać.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Do Amiry - za wszelką cenę (teraz i 2 lata temu)
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 01 lip 2013 - 15:42:16

pewnie wspaniała, utalentowana dziewczyna ma teraz ze wstydu czerwone uszy

Amira
Re: Pytania do radnego Bogusława Komosy
15 wrz 2011 - 16:08:09

1) Za czyje pieniądze 11 września w naszym amfiteatrze promował sie tylko Konstanciński Dom Kultury?
2) Dlaczego nie promowała się "Sonata", zespół na porządnym poziomie i z tradycjami?
3) Dlaczego mojac córka z "Sonaty" żeby pokazać się i być oklaskiwaną - musi jeżdzić na występy do Warszawy ( np. 10 września )?

skopiowane z wątku: [www.konstancin.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: trenertrener (---.183.245.87.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 lip 2013 - 18:13:56

Moderatorze, ulecz się sam...



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 01 lip 2013 - 19:04:47

Zapomnij.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Amiry - za wszelką cenę (teraz i 2 lata temu)
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.31.220.186.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 01 lip 2013 - 22:26:28

Powtórzę...zawsze jakieś złośliwości nas dzielą a rzadko wznosimy się ponad podziały nawet w szczytnym celu...
Dlatego ja fotki z uniesienia narodowego po śmierci Wielkiego Polaka i z czasu po jedynej w swym rodzaju katastrofie trzymał będę dla potomnych by pokazać, że potrafimy...

Impreza mocno udana! Mnie tylko z rana zaniepokoiło, że na żadnym portalu nie było relacji z tej imprezy....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 01 lip 2013 - 23:44:25

Jest Info na portalu

[natemat.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Do Amiry - za wszelką cenę (teraz i 2 lata temu)
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lip 2013 - 10:13:58


Artek_Barte
.........

Impreza mocno udana! Mnie tylko z rana zaniepokoiło, że na żadnym portalu nie było relacji z tej imprezy....

Szanowny Panie , Impreza ta / w.g mej opinii , wydarzenie SPOŁECZNE w skali przerastającej , w pozytywnym sensie ,"siermiężny" w większości poziom tego typu zgromadzeń / ostatnimi czasy,ogółem w skali kraju / Dlaczego na żadnym portalu...? Impreza o " ZEROWEJ" !!!!! promocji treści partyjnych , ekumenicznych,patriotycznych !!! Prosty i nie NACHALNY wyraz formy LUDZKIEJ SERDECZNOŚCI.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-02 11:35 przez Bartek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
o koncercie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 02 lip 2013 - 11:05:22


Artek_Bartek
Impreza mocno udana! Mnie tylko z rana zaniepokoiło, że na żadnym portalu nie było relacji z tej imprezy....

i tu: [tvp.info]

tu też, tylko nie napisali gdzie był koncert: [www.gala.pl] dodałam komentarz

tu napisali: [www.se.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: o koncercie
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 02 lip 2013 - 11:52:53

Z profilu na FB:


Piknik w Konstancinie na rzecz Beaty Jałochy
Wiadomość na którą wszyscy czekaliśmy!!!
Podczas pikniku zebraliśmy:
? 53 722,39 zł z puszek kwestarskich,
? 7 000 zł ze sprzedaży cegiełek dla Beaty na stoisku Fundacji Forani,
? 24 400 z aukcji charytatywnej przeprowadzonej na scenie amfiteatru.
W sumie zebraliśmy 85 122,39 zł, które wieczorem w poniedziałek przekazane zostały na konto Beaty Jałochy.
Dla porównania, w styczniu Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy udało się zebrać w Konstancinie 30 tysięcy złotych. Dokonaliśmy wszyscy razem rzeczy niesamowitej. BRAWO!



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 02 lip 2013 - 12:14:26

z linków podanych przez Manię tvp to była zajawka tego co nas czeka a nie relacja z imprezy po jej zakończeniu...
relacje prasowe mocno zdawkowe....
jedynie chyba FB skonstatował jaki był wspaniały efekt akcji...
stąd zdania Kaan'a


Dlaczego na żadnym portalu...? Impreza o " ZEROWEJ" !!!!! promocji treści partyjnych , ekumenicznych,patriotycznych !!! Prosty i nie NACHALNY wyraz formy LUDZKIEJ SERDECZNOŚCI
są piękną ale jakże smutną konstatacją tego jakie jest podejście naszych 'elyt'... a wg mnie normą powinno być to, że w takiej sytuacji to NFZ wspiera leczenie a nie mówi 'wyczerpaliśmy limit' sad smiley
Beata - trzymaj się!
A my...róbmy swoje...choćby były to i skromne babeczki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.ifpan.edu.pl)
Data: 02 lip 2013 - 14:50:02

Szanowna Maniu, nie wiem o co Ci chodzi. Ja tylko nie chcę, abyście kasowali wybiórczo teksty, bo to jest wtedy cenzura, a że kasujecie na zamówienie to jak 2 x 2 = 4. Chyba, że w Twoich obliczeniach jest pięć.
I to ma być wolne forum mieszkańców?
Twój, Maniu komentarz, o czerwonej ze wstydu mojej Córce oraz przypomnienie, ni stąd ni zowąd mojego wpisu z 2011 r. nie świadczy dobrze o Tobie jako administratorze.
Cały Twój tekst to "ni przypiął, ni wypiął" do sensu mojej wczorajszej prośby.
Czy to zdąży przeczytać parę osób zanim skasujecie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 02 lip 2013 - 15:34:16

Amiro, jest zasada, że w przypadku usunięcia zdublowanego konta kasowane są wszystkie wypowiedzi. Innych wypowiedzi do dawna nie kasujemy, chyba, że to ewidentne śmieci, powtórzenia lub spam. Tutaj był ten pierwszy przypadek.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 02 lip 2013 - 16:32:27


Artek_Bartek
są piękną ale jakże smutną konstatacją tego jakie jest podejście naszych 'elyt'... a wg mnie normą powinno być to, że w takiej sytuacji to NFZ wspiera leczenie a nie mówi 'wyczerpaliśmy limit' sad smiley

Trudno elitami czy nawet elytami nazwać pismaków - bo to o nich chyba piszesz, którzy donoszą z zapałem o tym gdzie i jak się leje krew, o złodziejstwie - im więcej draństwa tym lepiej. O rzeczach pięknych - takich jak pospolite ruszenie w Parku Zdrojowym - rzadko, ale gdyby Górniak skręciła nogę lub ktos potraktował Ziemca pomidorem, to prasa i in. media dałyby info na czołówki i rozpisywałyby sie przez miesiąc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 02 lip 2013 - 17:41:15

o sukcesie pisze TVP [tvp.info]
reszta...szkoda generalnie gadać...
pozostaje życzyć Beacie zdrowia...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Kayah, Marcin Wyrostek, Rafał Brzozowski - gwiazdy zdominują amfiteatr - Koncert charytatywny
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 lip 2013 - 18:26:30



(...) donoszą z zapałem o tym gdzie i jak się leje krew, o złodziejstwie - im więcej draństwa tym lepiej. (...)

noooo, to nic nowego, niejaki Sofokles tez ma sporą czytalność i oglądalność już od kilku tysięcy lat (nie pisywał bukolików), a i "Lesio" jest bardziej znany niż jakieś wypociny poszukiwacza straconego Czasu smoking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234-->
Bieżąca strona: 3 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.