Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
13 -14 lipca - Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: MietekMietek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 lip 2013 - 10:02:27

Witam Wszystkich!
Big Band RONDO Konstancin promuje naszą gminę już ładnych parę lat. W tym roku Big Band obchodzi 10 rocznicę działalności. Ale my się nie zrażamy faktem, że jesteśmy mało zauważalni, że nie umiemy odpowiadać na pytania dlaczego tak mało koncertujemy w amfiteatrze... Dlatego radzimy sobie jak możemy bo kochamy muzykę i kochamy nasz Konstancin-Jeziornę.
W tym roku, w dniach 13 i 14 lipca organizujemy I Festiwal Jazzu Tradycyjnego poswięcony pamięci Louisa Armstronga. Festiwal nosi nazwę Jazz Zdrój Festiwal. W festiwalu biorą udział najlepsze polskie zespoły jazzu tradycyjnego.
Szczegóły na stronie Konstancińskiego Domu Kultury.
Mamy nadzieję że ten festiwal zapisze się na stałe w kalendarz życia kulturalnego Konstancina-Jeziorny.
Serdecznie zapraszam Wszystkich w tych dniach do amfiteatru w Parku Zdrojowym.
Mieczysław Mróz.

ze str. KDK - [www.konstancinskidomkultury.pl]
JAZZ ZDRÓJ FESTIWAL 13-14.07.2013
Serdecznie zapraszamy na I Festiwal Jazzu Tradycyjnego poświęcony pamięci Louisa Armstronga.
Podczas Festiwal będzie można usłyszeć zespoły Rondo Jazzman z Konstancina-Jeziorny, Leliwa Jazz Band z Tarnowa, zespoły z Częstochowy, Poznania, Rzeszowa i Old Timers z Warszawy

_________________________
dodałam datę w tytule, a w wiadomości notatkę ze str KDK, żeby nie trzeba było szukać



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-04 11:05 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 04 lip 2013 - 10:54:09

tu są te szczegóły, o których Mietek pisze
[www.konstancinskidomkultury.pl]
fajnie by faktycznie było, by coś nowego - powiększającego różnorodność oferty dla mieszkańców - zafunkcjonowało

powodzenia!

P.S.
a w Rondzie trąbi zdaje się mój kolega z kolonii Sławek W....ale zdaje się, że mnie nie pamięta ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13 -14 lipca - Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 04 lip 2013 - 10:58:06

Super czekałem na Jazz w Konstancinie tego mi brakowało

Opcje: OdpowiedzCytuj
Ludzie, dlaczego Was tu niema?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 lip 2013 - 18:10:45

Festiwal rewelacja !!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Ludzie, dlaczego Was tu niema?
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 13 lip 2013 - 18:55:19

Relacja w TVP3 o godz. 22

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13 -14 lipca - Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 14 lip 2013 - 20:35:09

Właśnie wróciłem z Jazz Zdrój Festiwal, to była chyba najlepsza impreza w Konstancinie, na jakiej byłem. Na koniec festiwalu zagrał zespół Old Timers i śmiało można powiedzieć, że to gwiazda światowego formatu. Publiczność bawiła się doskonale, oby ten festiwal zagościł na zawsze w naszym mieście

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13 -14 lipca - Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 15 lip 2013 - 00:29:32

Wielu osobom Festiwal się spodobał. Troche się martwiłam, że wczoraj wiele krzesełek było pustych, ale chyba dziś wieśc dotarła i wiele osób z zainteresowaniem wytrzymalo do końca. Nie wiem ile kosztowały gminę występy tych znakomitych zespołów, ale pewnie taniej niż popisy M.Rodowicz, która - jak pamietacie - pochłoneły mnóstwo kasy czy innych gwiazd nawet dość zuzytych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13 -14 lipca - Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 15 lip 2013 - 08:49:08

Wczoraj amfi był pełny:

[picasaweb.google.com]



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 13 -14 lipca - Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: MietekMietek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 15 lip 2013 - 10:05:46

Witam Wszystkich!
Pragnę tą drogą serdecznie podziękować Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i przebiegu I Jazz Zdrój Festiwalu Konstancin.
Szczególne podziękowania należą się Konstancińskiemu Domowi Kultury za przygotowanie, wkład pracy i czuwanie nad każdym drobiazgiem w trakcie koncertów. To wszystko przekładało się na wspaniałą atmosferę festiwalu zarówno na widowni, jak i wśród artystów muzyków. Nie szczędzono słów uznania i podziwu za organizację i sposób przyjęcia gości. Nierzadkie były opinie, że jest to najlepsza i najefektywniejsza forma promocji Gminy Konstancin-Jeziorna.
Dziękujemy bardzo Stowarzyszeniu Artystów Wykonawców STOART za znaczne wsparcie finansowe, gminie Konstancin-Jeziorna również za dofinansowanie festiwalu, dziękujemy restauracji Kołomyja za wspaniały ogródek grillowy i katering.
Dziekujemy za medialny patronat Radiu dla Ciebie, TV Info i portalowi Konstancin 24.
A co do porównania wysokości kosztów gminy z kosztami innych artystów, a szczególnie Maryli Rodowicz, to nawet nie wypada porównywać, bo koszty gminy były naprawdę minimalne.
Dodam jeszcze tylko to, że I Jazz Zdrój Festiwal odbył się akurat w 10 rocznicę działalności Big Band RONDO Konstancin i jest naszym wspólnym sukcesem.
Mieczysław Mróz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Swingujący Tomek
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 15 lip 2013 - 21:44:42

Ja też chcę podziękować, za wspaniałe chwile z Jazzem

Jako dowód że bawili sie znakomicie i dziadkowie, i wnukowie, prosze obejrzeć filmik :
Swingujący Tomek, koniecznie z dzwiekiem! [www.youtube.com]
- zarejestrowany podczas wystapu Old Timersów

Mam nadzieję, że ta wspaniała impreza zagości na stałe w Kcinie.

Tego lata jeszcze czekamy na występy zespołu Rondo Jazzmen. Mietku, proszę przypominaj. Prowadząca koncert mówiła kiedy występujecie, ale nie zapisałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Swingujący Tomek
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 16 lip 2013 - 11:47:01



Swingujący Tomek
the best!!!!! ;);););)

Opcje: OdpowiedzCytuj
11. sierpnia - następna okazja do posłuchania dobrej muzyki
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 16 lip 2013 - 23:15:23

11 sierpnia o godz 16 Rondo Jazzmen gra koncert w amfiteatrze!

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.