Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Koncert Orkiestry Kameralnej FN - 28 lipca 2013 Park Zdrojowy
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.centertel.pl)
Data: 19 lip 2013 - 20:46:26

[www.konstancinjeziorna.pl]

Bardzo dobrej klasy orkiestra kameralna złożona z muzyków naszej warszawskiej Filharmonii, którzy pod batutą (odchodzącego niestety) dyrygenta i dyrektora Antoniego Wita święcą ostatnio triumf za triumfem na całym świecie. Zagrają sympatyczny, łatwy w odbiorze program złożony z małych perełek i "przebojów" muzycznego klasycyzmu i neoklasycyzmu (także z akcentem barokowym - Kanon Pachelbela - oraz ze słynnym Bolero na zakończenie). Znakomity sposób na wyciszenie i refleksję w letnie popołudnie. Sam nie będę mógł przyjść (nie będzie mnie w KJ), ale gorąco polecam - szczególnie, że to kolejne wydarzenie kulturalne organizowane wspólnie przez gminę i spółkę uzdrowiskową. Czekamy teraz na obiecane wmurowanie kamienia węgielnego pod Centrum Hydroterapii (zapomniałem dokładnej daty, ale na pewno zaplanowane przed końcem sierpnia!)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-19 20:48 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koncert Orkiestry Kameralnej FN - 28 lipca 2013 Park Zdrojowy
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 lip 2013 - 09:24:29

Wątek przypnę na początku nadchodzacego tygodnia, żeby sie nie opatrzył.

PS. Pytałam Burmistrza ile kosztują gminę kulturalne przzedsięwzięcia, powiedział że nie wiele w porównaniu z dawnieszymi (jest takie słowo?). Myslę że także dzięki sponsorom.

Kamień węgielny pod CH i MN miał zostać zakopany 17 sierpnia.
Miała byc także uruchomiona rehabilitacja z Konstancji.

Juz najwyższy czas by takie obiekty zaczęły działać. Jest ogromne zapotrzebowanie na zabiegi rehabilitacyjne, z roku na rok rośnie liczba obolałych. Na początku lipca robiłam podchody, by zapisać się do "Białego Domu", mimo adnotacji "cito", pani w rejstracji zapisała mnie do lekarza na 5. listopada, potem jeszcze czeka sie na zabiegi. W ubiegłym roku czekałam 3 tyg. Od znajomej dowiedziałam się że do CKR czeka się 2 lata, a do Stoceru ok. roku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Koncert Orkiestry Kameralnej FN - 28 lipca 2013 Park Zdrojowy
Wysłane przez: kaankaan (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 lip 2013 - 09:20:03

Niedzielny koncert Kameralistów FN raczej "niecodzienne" , nawet w Konstancinie, wydarzenie kulturalne ,..... i......?

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.