MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 17 wrz 2013 - 00:12:49

- o godz. 18. w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym

sponsorem jest Ambasada Kolumbii w Polsce



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-20 21:43 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dipservice.com.pl)
Data: 19 wrz 2013 - 13:44:06

Nie żebym sie czepiał, ale termin jest do kitu, istnieją jescze takie dni jak sobota czy niedziela, gdzie do amfiteatru zajrzy znacznie więcej osób. A piątek o tej godzinie to pewnie będzie kilkanaście osób i wyjdzie dość głupio. Byłem już na koncercie gdzie było więcej wykonawców niż widzów to teraz też wpadnę. Ale i tak duży minus za termin.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (---.dynamic.mm.pl)
Data: 19 wrz 2013 - 13:56:45

Dobrze Arkadio, że napisałeś, bo ja szykowałem się posłuchać w sobotę nawet nie przyszło mi go głowy, że to w piątek. Faktycznie to fatalny termin i chyba masz racje, że prawie nikogo nie będzie a szkoda, oglądałem ich występ na video i naprawdę fajnie grają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 19 wrz 2013 - 23:10:23

termin rzeczywiście niedobry, ale wypada pójść, odpowiadając na zaproszenie pani Ambasador:

"Dla Kolumbii to wielki zaszczyt móc zaprezentować się w tak pięknym miejscu ? przyznała Victoria González. ? Poprzez muzykę chcemy choć trochę przybliżyć mieszkańcom kulturę naszego kraju."

Piątkowy koncert będzie wyjątkowym wydarzeniem. Do Konstancina-Jeziorny zostali zaproszeni m.in. ambasadorzy krajów Ameryki Południowej.


wiadomość ze str. [www.konstancinjeziorna.pl]

warto przeczytać calość, bo zapowiada się owocna współpraca.


Jutro ma być troszkę cieplej (ok 15- 16 st) wieczorem i bez deszczu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 wrz 2013 - 23:48:51

Piątek..18... Można by próbować promować miasto w sympatyczniejszych terminach...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 wrz 2013 - 10:04:44

jak zwykle labidzisz - prawdopodobnie taki termin zaproponowała p. Ambasador.
I co, gmina miała powiedzieć: - nie chcemy w piątek, przemeblujcie kalendarz występów i zróbcie koncert w niedzielę. Koncert ten i inne będzie sponsorowała ambasada.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 20 wrz 2013 - 17:07:48

Mania nie labidzi
Mania w jasnych barwach wszystko widzi ;)
jak zwykle atakujesz jakby każde 'labidzenie' bezpośrednio burmistrza tykało...;)
ja (i wielu innych) uważam, że piątek o 18 to nie jest czas i pora, w której amfi się zapełni...
ale nie mam nic przeciw temu, by p.Ambasador przekonała się jak bardzo się mylę!
sam chętnie bym się wybrał tylko...nie dam rady fizycznie o tej porze się dziś tam pojawić sad smiley
i żałuję tego baaaardzo...licząc, że następną razą...nie będzie powodów do labidzenia ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 wrz 2013 - 20:30:00

Koncert, który był powodem labidzenia odbył się. Było sporo osób. Zespół dziś wystepował w Kcinie, bo jutro ma zaplanowany występ w Wawa. Pani Ambasador powiedziała, że szykują na 2014 kalendarz występów w Kcinie.
Ciekawa muzyka, na róznych instrumentach porwała kilka par do tańca, a rezszta też aktywnie brała udział klaszcząc, przytupując. Był miły akcent - utwór Chopina (na klawiszach ma się rozumieć).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-21 10:29 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ - kilka zdjęć
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 20 wrz 2013 - 23:41:51

Gospodarze koncertu witają gości - Pani Ambasador Victoria González obiecała, że dzisiejsze spotkanie nie będzie pojedynczym wydarzeniem. W przyszłym roku szykuje w porozumieniu z Burmistrzem i KDK cykl imprez promujących jej kraj. Dzisiaj zaprosiła mieszkańców, by tańczyli przed sceną , ale aż tak odważnych nie było. Tańce były na widowni...


- na pierwszym planie goście p. Ambasador





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-21 10:31 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dipservice.com.pl)
Data: 23 wrz 2013 - 09:04:18

Byłem, gdyby koncert rozpoczął się tak jak miał czyli o 18, to widzów było kilkunastu, niestety dla mnie, a stety dla pozostałych była półgodzinna obsuwa z powodu braku ważnych gości. Gdy dojechali liczba słuchaczy się zwiekszyła, według mnie tak ze 40 osób może 50 osób czyli niedużo ale na ten czas uważam za wynik rewelacyjny.
Na początku było dość niemrawo ze strony publiczności, ale tak na koncertach bywa, nie wiem jak później bo o 19 musiałem być w CKR.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 23 wrz 2013 - 10:06:03

Było więcej osób. Na zdjęciu wyzej widać połowę widowni, tu ponad 50 dusz. Jeszcze doszli "podglądacze" zza barierek, gdy p. Ambasador ich zaprosiła. Później widownia się rozbawiła: klaskała, podskakiwała, były też i tańce.

Pano Ambasador powiedziała, ze jest zakochana w Konstancinie i często tu bywa, stąd pomysł żeby zespół, który odbywa tournée po Europie w drodze na Litwę wstapił do nas.

Ciekawe jakie programy pokaże Ambasada Kolumbii w przyszłym roku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 20. września KONCERT MUZYKI KOLUMBIJSKIEJ
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 09 pa¼ 2013 - 11:14:52

ojej, to spory zaszczyt rzeczywiście, że zespół który podrózuje po Europie zawitał do Konstancina. Szkoda, że ten koncert juz był, bo sama bym poszła, ale dopiero teraz przeczytałam posta sad smiley
Cóż w przyszłym roku może wpadnie Szakira ;)
M

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.