MieszkaÅ„cy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkaÅ„ców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wÄ…tku: <---->
Akcja: ForaWÄ…tkiNowy wÄ…tekSzukajZalogujPodglÄ…d do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.knc.pl)
Data: 18 pa¼ 2013 - 22:44:45

Przy takiej infrastrukturze wypadki będa. Tylko rozdzielenie ruchu rowerowego i samochodowego może pomóc. Na Wojska Polskiego zginęła kobieta, tu n szczęście nikomu nic się nie stało, ale co będzie następnym razem ? Kiedy w Konstaninie będą ścieżki rowerowe ? Panie burmistrzu i radni co z tym zrobicie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: tenrohtenroh (---.free.aero2.net.pl)
Data: 19 pa¼ 2013 - 18:55:14


Leki
Eee, dzięki. Po tych wpisach trochę sie bojętongue sticking out smiley

Po Twoim nicku mozna juz wywnioskowac,że masz "lęki" spinning smiley sticking its tongue out

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 pa¼ 2013 - 11:57:28

Już w pierwszysm poście pisałam że podchodziłam do karetki godzinę po wypadku i na szczęście nic się nie stało (dziecko OK a Matka stłuczone ramię)

Po wypadku jechałam samochodem na Ursynowie i tam przed rondem (jak się jedzie od Reala w stronę Kabat) są spowalniacze, można ? w mieście? można? MOŻNA!

Tam gdzie jest w pobliżu szkoła czy przedszkole powinny być przed rondami spowalniacze albo światła (tak jak są przy szkole Amerykańskiej w Klarysewie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 21 pa¼ 2013 - 22:51:47

Tam gdzie ZTM zdaje się nie mozna robić progów, bo się autobusom pourywa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: trenertrener (---.183.247.243.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 pa¼ 2013 - 23:26:12

"Niedopuszczalne jest stosowanie progów zwalniających:

- na drogach krajowych i wojewódzkich,

- na miejskich drogach ekspresowych, ulicach głównych ruchu przyspieszonego (GP), ulicach głównych (G),

- na ulicach i drogach wyjazdowych straży pożarnej, stacji pogotowia ratunkowego itp.,

- na ulicach i drogach w przypadku kursowania autobusowej komunikacji pasażerskiej, z wyjątkiem progów wyspowych,

- na jezdniach innych niż bitumiczne, jeżeli nie można zastosować oznakowania poziomego P-25,

- na łukach dróg i w innych przypadkach, gdy ich obecność może powodować zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego. "

[orka2.sejm.gov.pl]



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: TommyTommy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa¼ 2013 - 22:10:29

[www.konstancin24.eu]

Tak dla przestrogi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 22 pa¼ 2013 - 22:56:18

tu: [www.konstancin.com] jest wątek o spotkaniu skody ze słupem i link do galerii zdjęć na stronce OSP

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Wypadek na rondzie na Wareckiej
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 23 pa¼ 2013 - 10:10:25

generalnie to sprawa wyglada tak, że może jestesmy rozkojarzeni, może jacyś zabiegani, może mamy za dużo na głowie, ale jak ktoś nie potrafi przewidzieć konsekwencji swoich czynów, to ja juz nie wiem czy mandaty, czy spowalniacze, czy Bóg wie co, coś tutaj pomoże.....oststnio bylam na Centralnym, wysiadła z pociągu paniusia z pieskiem, nie powiem, całkiem przystojna, krótka kiecka, ładne włosy zwracała uwagę. Wsiadła na ruchome schody i nagle pyk...schody wciągneły pieskowi łapę...., facet zatrzymał schody, zaczął na nią krzyczeć, że nie myśli itp...a ona na to, że jakby wiedziała to by pieska wzięła na ręce....Nie posądzam jej oczywiscie o to, że zrobiła to celowo, ale jak juz ktoś za kogos bierze odpowiedzialnośc to niestety musi myśleć za dwoje.....zjawiła sie POlicja i wlepili jej mandat nie wiem tylko czy za pieska czy za to, że trzeba było wzywać ekipe od schodów itp...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2


Akcja: ForaWÄ…tkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.