Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Business English - za darmo
Wysłane przez: gusiagusia (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 sty 2014 - 17:27:57

Witam,
poniżej przesyłam informację na temat kursu biznesowego angielskiego w wymiarze 200 godzin. Kurs ma się odbywać w weekendy przez około 5 miesięcy co drugi weekend (srednio dwa weekendy w miesiącu). grupy tworzone są na podstawie testu i rozmowy z lektorem, który ocenia poziom znajomości języka.
Kurs jest bezplatny, otrzymuje sie tylko zaświadczenie o udzielonej pomocy deminimis. Zwracaja za dojazdy komunikacją lub za paliwo (tu koszt przejazdu komunikacją - zaswiadczenie od przewoźnika). Trzeba mieć odpowiednie PKD w zakresie swojej działalności (ja dopisałam).
Zalezy mi na rozpowszechnieniu tej informacji ponieważ czekam na uruchomienie mojej grupy i brakuje 2-ch osób. Jesli ktoś potrzebuje pomocy w wypełnieniu dokumentów moge pomóc. Ewentualnie w treści maila podaję kontakt do organizatora kursu.

BUSINESS ENGLISH I ZARZĄDZANIE DOSKONAŁE



Bezpłatne kursy języka angielskiego - 100% dofinansowania z pomocy de minimis





Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego zaprasza pracowników przedsiębiorstw sektora MŚP, które:



- mają siedzibę i/lub jednostkę organizacyjną w woj. mazowieckim,

- prowadzą działalność w zakresie PKD sekcja I dział 55-56 (gastronomia i/lub hotelarstwo),

- nie wykorzystały limitu pomocy de minimis,

- nie korzystały dotychczas ze wsparcia w zakresie projektów szkoleniowych w ramach 8.1.1 PO KL.



Miejsce realizacji kursów: woj. mazowieckie (Warszawa ul. Długa 44/50)

W przypadku konieczności dojazdu na szkolenie z innej miejscowości ? zwracamy koszty dojazdu!



Czas trwania kursu: 200 godzin ? business english, 10 godzin ? indywidualne konsultacje z trenerem biznesu;

Częstotliwość zajęć: co drugi weekend w soboty i niedziele po 8h, grupy są uruchamiane w zależności od zebrania 10 osobowej grupy na tym samym poziomie znajomości języka angielskiego

Uczestnicy: - 60 osób podzielonych na 6 ? 10 osobowych grup, jedna firma może wydelegować max. 2 pracowników



Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 500 236 154

lub pisząc na adres business.english@tchl.pl

Szczegóły znajdą Państwo również na stronie: www.biznesenglish.firs.org.pl

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Business English - za darmo
Wysłane przez: trenertrener (---.183.242.18.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 29 sty 2014 - 09:04:19

z ich strony www:
"Uczestnikami projektu mogą być pracownicy przedsiębiorstw w wieku od 18 do 67 lat, o wykształceniu co najwyżej średnim" sad smiley



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.