Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Niebezpiecznie w Jeziornie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (185.15.0.---)
Data: 16 cze 2014 - 09:59:05

Wczoraj była niezła imprezka przy żabce - cyrk na który nie potrzebne było zaproszenie.
Banda dzieciaków, jakieś 15 sztuk na oko, samochodami zajechało i szaleć zaczęło: najpierw się bawili w berka, potem jeden upadł a reszta zaczęła kopać. Jeszcze jakiś uderzył głową w samochód, a jeszcze kolejny zbierał pobite butelki w wiadomym celu. Potem przenieśli się na rondo w radosnym tańcu, tuż pod kamerę rondową.
Żarty żartami, ale tego było trochę za wiele. Policji ni chu chu, za to po parku w weekend nieoznakowanymi sobie dwa policyjne auta jeździły. Niektóre akcje wyglądały wyjątkowo groźnie, płacz i krzyki ich koleżanek były okropne. Po dłuższym czasie pojawiła się ochrona, potem spokojnie dojechała straż miejska, potem policja. Niestety w tym czasie części towarzystwa już nie było, a policja skupiła się na poszukiwaniu złotego łańcuszka, który zgubił jeden z pobitych.
Niestety w Jeziornie to norma. Trochę to smutne, że trwało to tak długo - jednocześnie nie czuję się bezpiecznie wieczorami w Konstancinie. Mam nadzieję tylko że nikomu nic się nie stało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niebezpiecznie w Jeziornie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (185.15.0.---)
Data: 17 cze 2014 - 12:40:18

Dość wcześnie, zaczęło się po 22. Klienci jeszcze przychodzili do żabki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niebezpiecznie w Jeziornie
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 17 cze 2014 - 14:14:46

a czy to ważne ktora była godzina? Jak się grupa pojawiła to i o 15 by kocioł zrobili

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niebezpiecznie w Jeziornie
Wysłane przez: KasandraKasandra (83.31.189.---)
Data: 17 cze 2014 - 23:23:22

A ja widziałam niedawno koło 21ej grupę rozwrzeszczanych , agresywnie się zachowujących młodych dziewczyn. Wyszły z piętrowego budynku sąsiadującego z Komendą Policji. (stary budynek z komórkami). Tam ciągle coś się dzieje; nawet w dzień słychac przez okno krzyki i wyzwiska. Kto u licha tam mieszka? A te dziewczyny to wzajemnie się wyzywały - myślałam, ze dojdzie do rękoczynów. Ale co tam; jeżeli wszystkie są takie same to niech się nawet pozabijają , świat będzie lepszy.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.