Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
11 i 12. lipca II. Jazz Zdrój Festiwal + VIDEO
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 27 cze 2014 - 11:14:07

Serdecznie zapraszamy na koncert Rondo Konstancin , który odbędzie się 29.06.2014 o godzinie 16:00 w Amfiteatrze w Parku Zdrojowy.

wstęp wolny


tyle ze strony KDK, czyli prawie wcale.

Przydałby sie gminny biuletyn, w którym byłoby więcej, bo w Kcinie dzieje się mnóstwo fajnych rzeczy

- z plakatów, które wiszą na przystankach (czy zmotoryzowani albo cykliści lub idący do sklepu i z powrotem lub z psem na spacer się dowiedzą?) wynika, że Rondo będzie grało jazz tradycyjny



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-15 12:55 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
II Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.145.---)
Data: 12 lip 2014 - 18:27:40

Konstancin-Jeziorna w Hugonówce II Jazz Zdrój Festiwal kapitalny festiwal tylko szkoda że tak mało publiczności w większości publiczność to przyjezdni . Widocznie mieszkańcy Konstancina potrafią tylko narzekać że nic się nie dzieje. Dziś ostatni koncert o 20:00 a jutro od godziny 15:00 do 20:00



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-12 22:46 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 11 i 12. lipca II. Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 12 lip 2014 - 22:46:04

Dziś z bólem serca nie dotarłam do Hugonówki - domyśliłam, patrząc na deszczowe niebo . Miałam urodziny syna, ale myślami byłam na Koncercie, nawet odtwarzałam kawałki nagrane podczas występów Ronda Jazzman w ub. niedzielę. Grali znakomicie, mimo że słońce, świecące wprost na scenę przy wysokiej temperaturze nieźle musiało muzykom dokuczyć.

Myślę ze dzisiaj sporo osób zrezygnowało ze względu na aurę, bo tydzień temu było sporo osób.

Czy jutro występy tez będą w Hugonówce ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 11 i 12. lipca II. Jazz Zdrój Festiwal
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (46.186.39.---)
Data: 14 lip 2014 - 11:28:17

Pierwszy dzień festiwalu [kjvideostudio.blog.pl] jutro relacja z dnia drugiego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 11 i 12. lipca II. Jazz Zdrój Festiwal + VIDEO
Wysłane przez: jacekkkjacekkk (37.190.147.---)
Data: 15 lip 2014 - 14:09:25

Część II Festiwalu [kjvideostudio.blog.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 11 i 12. lipca II. Jazz Zdrój Festiwal + VIDEO
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 15 lip 2014 - 18:20:18

świetne, zwłaszcza jam session w 10:24 min II. części nagrania. Szkoda, ze akurat były mecze finałowe i przyszło mało osób. Swietny tez był pzremarsz przez Park z Amfi do Hugonówki orkiestr w pełnym rynsztunku (nieraz ciężkim), cały czas grających.

Chwała tym osobom, które festiwal wymyśliły, szkoda że niewiele osób wiedziało - gdy spotykam znajomych i pytam dlaczego nie byli: "O, jaka szkoda że nie wiedzieliśmy" - brak gminnego biuletynu się kłania... tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.