Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4
Re: Ścieżki rowerowe
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (---.t-mobile.pl)
Data: 06 sie 2012 - 10:21:37

kolejny artykulik o tym jak to nie jest rowerzystom w Wwie lekko i czy istnieją szanse by sytuacja uległa poprawie
[warszawa.gazeta.pl]
zastanawiające jest zawsze to jak urzędnicy wiedzą lepiej co potrzeba albo ile czasu potrzebują na wdrożenie prostych rozwiązań podanych na tacy przez ludzi znających się na rzeczy...

a swoją drogą ciekawy jestem, czy jest szansa, by jacyś powiatowi/gminni urzędnicy zrobili taką inwentaryzację braków u nas oraz określili plan ich likwidacji....

Opcje: OdpowiedzCytuj
VETURILO i wandale
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 02 wrz 2012 - 17:34:10


Artek_Bartek
system veturilo w Wwie rusza z problemami...ja dziś widziałem zaparkowane jednoślady w pobliżu SGGW na Rosoła
by korzystać konieczna rejestracja .....


System ruszył, ale okazało się że społeczeństwo nie dorosło. Przez miesiąc (źródło [ztm.waw.pl] ) - bydło spowodowało szkody na kwotę ok 50 tys. zł - niszcząc rowery lub ich wyposażenie.

Apel do społeczeństwa, by każdy kto zobaczy "dziwne" ruchy w okolicach stacji rowerowych lub niszczenie pzrystanków, autobusów i td, był zobowiązany zadzwonić pod numer 112 lub 986. Można też wysłać sms pod numer 723 986 112 - podając miejsce działania wandali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234
Bieżąca strona: 4 z 4


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.