Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Mamy w Kontancinie-Jeziornie
Wysłane przez: daalia8daalia8 (46.132.188.---)
Data: 08 lut 2015 - 23:24:13

Witam, niedawno przeprowadzilismy sie do Konstancina i nikogo tu nie znamy. Maz duzo pracuje, a ja jestem w domu z dwojka malych dzieci i chcialam zapytac czy odbywaja sie moze jakies spotaknia dla mam z dziecmi w Konstancinie-Jeziornie? Czytalam ze kiedys istnial Klub Mamy w Mirkowie, ale wiadomosci odnosnie tego klubu sa sprzed kilku lat, wiec chcialam zapytac czy ten Klub jeszcze funkcjonuje? I jesli tak to gdzie dokladnie? Bardzo zalezy mi na kontakcie rowniez z innymi doroslymi, ale z malymi dziecmi nie ma zbyt wielu mozliwosci poznania nowych ludzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-09 19:22 przez daalia8.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mamy w Kontancinie-Jeziornej
Wysłane przez: iannaianna (159.205.213.---)
Data: 09 lut 2015 - 00:28:05

Najlepiej zapytać w KDK - Konstancinski Dom Kultury- moze cos wiedza nt spotkań mam.
Są dwa płace zabaw w parku - choć to moze bardziej na wiosnę dobre miejsce na spędzenie czasu z dziećmi ( choć już nie niemowlętami)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mamy w Kontancinie-Jeziornie
Wysłane przez: daalia8daalia8 (46.132.188.---)
Data: 09 lut 2015 - 19:33:53

Bardzo przepraszam za uzycie nieprawidlowej formy jesli chodzi o odmiane miejscowosci, to moje niedopatrzenie i juz zostalo poprawione. Jeszcze raz przepraszam, nie chcialam nikogo urazic...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mamy w Kontancinie-Jeziornie
Wysłane przez: maniamania (78.8.80.---)
Data: 09 lut 2015 - 21:16:20

...nie szkodzi, chyba nikt się nie obraził - ja też gdy poznałam Kcin, a nawet gdy po latach zamieszkałam - też tak mówiłam. Odmiana nazwy K-J była jednym z pytań w Milionerach (pamiętasz ten program?), o ile pamięć mnie nie myli uczestnik konkursu poległ.

Witam w gronie mieszkańców i polecam ciekawe strony:
kultura: [www.konstancinskidomkultury.pl]
sport i rekreacja: [www.gosir-konstancin.pl]
konstancińska telewizja: [www.pulskonstancina24.pl]
można tez sobie pooglądać Kcin nie wychodząc z domu: [live.knc.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.