Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (77.253.92.---)
Data: 06 kwi 2015 - 14:15:56

Gdy Kcin zbierze dużo głosów - jest szansa, że znana firma wybuduje nam

Podwórko NIVEA

NIVEA buduje 40 Rodzinnych Miejsc Zabaw. Jedno z nich może powstać w Twojej okolicy.

Zdecyduj, gdzie powstanie Podwórko NIVEA

Głosuj[/b]


Głosować można /trzeba/ CODZIENNIE, na razie Kcin wypada blado, ale wszystko przed nami - głosowanie ruszyło dopiero 3. kwietnia

Żeby oddawać głosy, trzeba zarejestrować się na stronce: [www.nivea.pl]

Jeszce do poczytania na stronie: [www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (77.253.92.---)
Data: 07 kwi 2015 - 23:41:09

Marnie idzie głosowanie - dziś pzrybyło tylko kilka głosów.

Przypomnę: każdego dnia można dodać swój głos

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: HammerHammer (94.254.133.---)
Data: 08 kwi 2015 - 05:37:06

Ale wpierw sprzedać dane osobowe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (77.253.92.---)
Data: 08 kwi 2015 - 10:35:46


Hammer
Ale wpierw sprzedać dane osobowe.

jak kupujesz gacie na allegro lub w sklepie internetowym podajesz: imię, nazwisko, adres, email

w Podwórku Nivea podczas rejestracji podajesz tylko imię i email: [www.nivea.pl]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-08 10:40 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (46.215.139.---)
Data: 10 kwi 2015 - 17:59:15

Dyskusja między byłym radnym i obecną radną na temat akcji Podwórko NIvea dla Mirkowa: [www.facebook.com]

Bieżące wyniki głosowania:
Konstancin-Jeziorna powiat piaseczyński: 250 głosów, 25 000 mieszkańców
Wieś Łoś powiat piaseczyński: 703 głosy, 370 mieszkańców
Dziadowa Kłoda na Dolnym Śląsku: 8832 głosy, 4515 mieszkańców (całej gminy)
Marki i Turek (miasta porównywalne liczbą mieszkańców ze zbitką Konstancina-Skolimowa i Jeziorny): Marki przekroczyły 10 tysięcy głosów, Turek dochodzi do ten sumy.

W naszym powiecie największe szanse ma Józefosław, głosów 6771, mieszkańców - ok. 7 tysięcy.
NB. Moi znajomi z Mirkowa jeżdżą na plac zabaw do Powsina od czasu, jak na istniejącym i czynnym mirkowskim placu zabaw (gminnym, ogrodzonym, całkiem sporym) ich dziecko poważnie skaleczyło się butelką po alkoholu wbitą w piaskownicę. Przeszkadzały im też odchody i niezmieniany piasek. Teraz będą mieli do wyboru zapewne także i plac w Józefosławiu.

Zanim przeniosą się Państwo do Łosia albo Józefosławia, zapraszam do przeczytania mojej dyskusji z Izą Skonecką pod wyżej podanym adresem smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-10 18:05 przez Tomasz Zymer.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: MarioMario (164.127.123.---)
Data: 10 kwi 2015 - 20:23:22

Niestety dyskusja się nie otwiera. Pod tym linkiem. Wydaje mi się, że jeżeli nie jest się znajomym Pani Izy to nici z odczytania tej dyskusji, a szkoda, bo z chęcią bym poczytał co tam w tym temacie się dzieje. Generalnie widzę problem w tym, że niestety lokalny patriotyzm, czyli wolę mieć plac u siebie ( np. Grapa, czy Gassy) to nie głosuję weźmie górę nad tym, żeby coś uzyskać dla Gminy jako takiej. Jak nie koło mnie to mnie to nie interesuje. To pokutuje u nas bardzo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (159.205.235.---)
Data: 10 kwi 2015 - 22:40:17

To jest w Kcinie paskudne: że każdy sobie. Myślę ze po wojnie strasznie się namieszało. Kcin był m.in. miejscem zsyłki lokatorów z Warszawy, którzy zalegali z czynszami. Później Kcin stał się modny, zamieszkali ludzie z kasą, którzy przyczynili się do uratowania wielu zabytkowych willi (choć nie wszyscy - niestety), następnie zaczęły na obrzeżach powstawać osiedla dla średnio bogatych, a większość murem odgrodzonych...
Nikt się z nikim nie integruje - myślę o części miejskiej, bo może w sołectwach jest inaczej.

Ale w Warszawie też jest nie lepiej - ludzie mieszkają w blokowiskach latami i się nie znają. Przykre!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.246.---)
Data: 10 kwi 2015 - 22:51:30


Mario
Niestety dyskusja się nie otwiera. Pod tym linkiem. Wydaje mi się, że jeżeli nie jest się znajomym Pani Izy to nici z odczytania tej dyskusji, a szkoda, bo z chęcią bym poczytał co tam w tym temacie się dzieje. Generalnie widzę problem w tym, że niestety lokalny patriotyzm, czyli wolę mieć plac u siebie ( np. Grapa, czy Gassy) to nie głosuję weźmie górę nad tym, żeby coś uzyskać dla Gminy jako takiej. Jak nie koło mnie to mnie to nie interesuje. To pokutuje u nas bardzo.
Na tym forum to "pies z kulawą nogą " nie ma ochoty się wypowiadać . Nie ma to nic wspólnego z "lokalnym patriotyzmem" ,a tylko z moderacją . Sorry takie mam subiektywne odczucia. To co kto gada na tym forum to całe szczęście nie cały Konstancin-Jeziorna .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (159.205.235.---)
Data: 11 kwi 2015 - 00:25:14

To po co się wypowiadasz, jak nie pasi to możesz pisać na pudelku lub innym fejsbuku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (159.205.246.---)
Data: 11 kwi 2015 - 21:24:54



To po co się wypowiadasz, jak nie pasi to możesz pisać na pudelku lub innym fejsbuku?
wypowiadam się bo mi czasami robi się żal takich jak Ty co to gadają jak "dziad do obrazu "

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (159.205.235.---)
Data: 11 kwi 2015 - 23:08:14

mi wsio ryba, mogę i do lustra. Niewiele osób pisze, ale sporo czyta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (159.205.241.---)
Data: 26 maj 2015 - 23:58:02

gdzieś zjechało, głosujemy dalej hot smiley

[www.nivea.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 01 cze 2015 - 22:35:54

Głosowanie dobiegło końca z bardzo marnym wynikiem, szkoda, że każdy żyje sobie... sad smiley i nie myśli o innych.

Spośród sąsiadów załapał się na Podwórko NIVEA Józefosław - w miejscowości liczącej 7790 mieszkańców oddano 251594 głosów, a w Kcinie mającym 24 tys mieszkańców tylko 1321. Obciach !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.28.---)
Data: 03 cze 2015 - 09:25:26

Jednak same zasady 'klikania' też są obciachowe...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (46.76.30.---)
Data: 03 cze 2015 - 10:16:12

Na liście projektów z budżetu obywatelskiego wpisano m.in.: "modernizację istniejącego placu zabaw przy ul. Jaworskiego 21 - 45.000 zł" (http://www.konstancinjeziorna.pl/aktualnosci/wydarzenia/na-te-projekty-bedziemy-glosowac#cnt). Jest to istotny punkt, ponieważ istniejący plac w obecnym kształcie nie zachęca do korzystania, o czym już tu pisałem. Mam nadzieję, że projekt "załapie się" do wykonania w tym roku i nie zostanie odrzucony jako "przekraczający standardy gminy".

Jeśli chodzi o projekt Podwórko Nivea - gdybyśmy mieli u nas społeczeństwo obywatelskie, to władza (lokalna i wyższego szczebla) nie byłaby w stanie lekceważyć interesów i potrzeb dużych grup mieszkańców, demokracja byłaby mniej na papierze i wszystkim żyłoby się lepiej. Pozostaje zacząć takie społeczeństwo budować od tych, którzy są chętni po temu - a czas jest akurat dogodny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 03 cze 2015 - 10:22:58


Artek_Bartek
Jednak same zasady 'klikania' też są obciachowe...

Dlaczego?

I chyba nie dla wszystkich, bo ci "frajerzy" z Józefosławia i in. miejscowości - klikali, to była taka zabawa, ale owocna w skutkach.

Najbardziej obciachowe jest dla tych co maja najwięcej pretensji, że nie spełnia się ich życzeń, samemu czekając jak przysłowiowy kruk z rozdziawionym dziobem - w nadziei, że ser sam wpadnie...tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 03 cze 2015 - 11:40:00



Dlaczego?
bo to pseudogłosowanie jeśli każdy może oddać dowolną ilość głosów...


Najbardziej obciachowe jest dla tych co maja najwięcej pretensji, że nie spełnia się ich życzeń, samemu czekając jak przysłowiowy kruk z rozdziawionym dziobem - w nadziei, że ser sam wpadnie...
masz Maniu kogoś konkretnie na myśli?
dla Ciebie największym dokonaniem wykazują się rozumiem ci, którzy przytakują każdej decyzji władzy? którym nie przeszkadza brak jakichkolwiek konsultacji społecznych w istotnych sprawach?
Wrogami są ci, którym przeszkadza filozofia 'nie da się'? nawet jeśli obiektywnie potrafią docenić określone dokonania władzy?
ja chyba się jednak wyłączę z tej dyskusji...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 03 cze 2015 - 12:00:27

Każdy mógł oddać codziennie jeden głos, sprawdzałam - więcej z komputera się nie dało.
Zabawa polegała na tym, że należało pamiętać i kliknąć...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: maniamania (87.205.192.---)
Data: 03 cze 2015 - 12:04:44

Nie przytakuję, też uważam, że powinny być konsultacje społeczne.

Jest niestety sporo osób, które uważają, że wszystko się im należy, bez żadnego wysiłku - choćby głupiego kliknięcia w podwórko Nivea

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: hot smiley Rodzinny plac zabaw w Mirkowie - zagłosuj hot smiley
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 03 cze 2015 - 17:45:19

ja mam pretensje do tych co nie spełniają społecznych życzeń (a nie moich własnych, że o przedwyborczych obietnicach z litości nie wspomnę...) posługując się sloganem pt. 'nie da się'...
a i mam wrażenie, że powinnaś dostrzec, że osobiście włożyłem wiele wysiłku by przekonać unikającą dyskusji władzę, bu ludzie dostali to co im się należy jak przysłowiowa zupa psu...poświęciłem temu wiele z mojego prywatnego czasu...
a taka Nivea dla mnie robi głupotę wymagając od ludzi klikanie co dzień bo świadomości marki to nie wzmocni...i osobiście nie dziwi mnie, że mniejszej miejscowości łatwiej klikać bo łatwiej się o akcji poinformować niż w takiej dużej gminie...zwłaszcza, że polityka informacyjna tu leży na łopatkach...i tyle w temacie...choć w sumie to ludzie z danego osiedla mogliby się zorganizować tylko...poczucie wspólnoty to w tym kraju jest zaburzone od lat...a inne osiedla mogą nie klikać z zazdrości...społeczeństwo nie jest doskonałe...jednak...przykład idzie z góry...niestety....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Nie możesz pisać w tym wątku ponieważ został on zamknięty