Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: maniamania (159.205.254.---)
Data: 08 cze 2015 - 18:16:51

9.czerwca, godzina 18:00

WARSZTATY STYLIZACJI RETRO „lata 20-te, lata 30-te”

Przyjdź do nas ze starym kapeluszem, rękawiczkami czy zapomnianą sukienką. Pomożemy Ci stworzyć stylowy strój na paradę i konkurs retro na Dni Konstancina.
KDK HUGONÓWKA
więcej tu: [www.konstancinskidomkultury.pl]


10.czerwca godz. 18:00

AKADEMIA POZYTYWNEGO MYŚLENIA

Na spotkaniach Akademii uczymy się jak żyć świadomie i poprawić jakość swojego życia
koszt spotkań i terminy kolejnych, tu: [www.konstancinskidomkultury.pl]


11.czerwca godz. 19:00

KLUB PODRÓŻNIKA
LONG WALK PLUS EXPEDITION/DŁUGI MARSZ DO WOLNOŚCI JAKUCK – KALKUTA 1941-2010

wstęp wolny
więcej informacji tu:[www.konstancinskidomkultury.pl]


13 - 14.czerwca

DNI KONSTANCINA

...mnóstwo atrakcji oraz niespodzianek muzycznych. Tegoroczne święto gminy upłynie pod znakiem lat 20-tych i 30-tych. Czekają m.in.: loty balonem, retro parada, koncerty, zawody, warsztaty artystyczne, oraz wiele innych atrakcji.

Gwiazdą sobotniego wieczoru w Amfiteatrze będzie KASIA KOWALSKA - godz. 20:00
wstęp wolny
W niedzielę - Konkurs na strój retro - lata 20. lata 30. ub. wieku
zasady konkursu oraz gdzie sie zgłosić, tu: [www.konstancinskidomkultury.pl]

szczegółowy program imprez towarzyszących DNIOM KONSTANCINA na plakatach, m.in. tu: [www.konstancinskidomkultury.pl]


14.czerwca

I BIEG KONSTANCIŃSKI IM.PIOTRA NUROWSKIEGO
organizowany przez Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” oraz DEM’a Promotion Polska. Celem przewodnim akcji jest upamiętnienie wybitnego mieszkańca Konstancina, prezesa PKOl, dwukrotnego prezesa PZLA, który zginął w katastrofie w Smoleńsku, Piotra Nurowskiego.
pełne informacje tu:
[www.konstancinskidomkultury.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Program Dni Kcina - godzina, po godzinie
Wysłane przez: maniamania (159.205.254.---)
Data: 10 cze 2015 - 22:41:20

Ponieważ cały - bardzo ładny plakat - źle się czyta z powodu nagromadzenia licznych atrakcji, zrobiłam "wycinankę", żeby każdy mógł sobie cos wybrać ciekawego.
Dobrej zabawy! thumbs up
m







plakat "ukradłam" stąd: [www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj
12 -14.czerwca Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach
Wysłane przez: maniamania (159.205.254.---)
Data: 10 cze 2015 - 23:00:52

W ten weekend (od 12 do 14 czerwca) na torze w Słomczynie rozegrane zostaną Torowe Mistrzostwa Polski w Jeździe Szybkiej na Wrotkach. Zmagania sportowców na żywo będzie można oglądać w Internecie. Emocje gwarantowane.
więcej tu:[www.konstancinjeziorna.pl]

- niestety jak wiele ciekawych wiadomości, informacja ukazała się na gminnej stronce niemal w ostatniej chwili - dopiero dzisiaj 10.czerwca angry smiley , naprawdę ręce opadają...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Pogoda na niedzielę
Wysłane przez: maniamania (159.205.187.---)
Data: 14 cze 2015 - 10:22:12

Chyba nie będzie źle, tylko ok. 11 może popadać i zagrzmieć, prosze zobaczyć:

[www.accuweather.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 15 cze 2015 - 08:34:55

Uczestniczyłem w wyderzeniach w niedzielę. Bardzo fajnie było zoorganizowane wszystko w parku zdrojowym. Amfiteatr (szkoda, że od maja do sierpnia na scenie operuje tak mocno słońce) ok, wokół gastronomia ok, dla dzieciarni ok, alejka artystyczna ok, alejka zdrojownika w miarę, choć liczyłem na więcej, strażacy ok, kajaki ok, siatkówka bardzo ok (coś jeszcze mogłoby być), szachy przy tężni super pomysł, band przy Hugonówce ok, bieg konstanciński rewelacja. Oby tak co rok.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Pogoda na niedzielę
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (213.158.197.---)
Data: 15 cze 2015 - 12:09:54



Amfiteatr (szkoda, że od maja do sierpnia na scenie operuje tak mocno słońce)
tu potrzebna jest niestety przebudowa....nie tylko jakieś dostawienie składanych trybun, ale i budowa zadaszenia...
podobno były projekty mechanizmów z naciąganiem płachty na jakiejś specjalnej konstrukcji, ale....nie są to rozwiązania tanie :-(

Dni Konstancina - baaaardzo ok.
Jedynie nagłośnienie sobotniego koncertu Kasi Kowalskiej było....średnie....
za to...szczeciński Teatr Broadway....jedna z lepszych rzeczy, które ta scena widziała!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 15 cze 2015 - 12:38:31

Fachowcy powinni się zastanowić czy jest możliwy kompromis między zadaszeniem/ odcięciem słońca a akustyką. Może przy okazji zwiększenie ilości miejsc siedzących i stojących?

Podobał mi się ten szeroki wachlarz dostępnych wydarzeń. Od kultury, gastronomii, przez sport, do rozrywki po relaks. Konieczne jest moim zdaniem większe wykorzystanie Jeziorki podczas tych dni. Kajaki to za mało!
Jak również wskazanie, że jesteśmy Uzdrowiskiem.... było tego tak trochę mało. Zresztą moim zdaniem zabrakło firm: Uzdrowisko Konstancin (za rok będzie nowy pawilon także będzie łatwiej. <oże przebudowana i otwarta zostanie kawiarnia Zdrojowa?), CKR, Saur, PGE. Jak również wkomponowania w całą imprezę terenów wiejskich i tego co mają do zaoferowania. Nie wiem w jakiej formie - może zdrojownika z produktami rolniczymi? Warto nad tym pomyśleć.

Można było spędzić cały dzień w parku zdrojowym bez chwili znudzenia. Wydarzenia dla każdego wieku. To jest to! Rozmach moim zdaniem był i powinien za rok być nie mniejszy a może nawet większy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.122.---)
Data: 15 cze 2015 - 13:37:36

Uzdrowisko chyba swój namiot miało? A do tego zdaje się, że ono kadryl konny ściągnęło. I to tez fajna sprawa tyle, że nieco nagłośnienie było za ciche w stosunku do odbywającego sie po drugiej stronie rzeki wręczania nagród w biegu. Ale same konie i dżokejki....piękno natury! :-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: MixiorekMixiorek (37.128.88.---)
Data: 15 cze 2015 - 13:47:37

Może coś przegapiłem? STOCER miał ale spółki UK-Z nie kojarzę. Chodziło mi o prezentację swojej oferty, dokonań, promocję, egzoszkielet itp. Przecież przewinęło się sporo osób , które potencjalnie mogą być klientami z NFZ, ZUS i komercyjnie. Tylko, że muszą to wiedzieć...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: KlaudiuszKlaudiusz (94.254.198.---)
Data: 15 cze 2015 - 14:48:02

W ramach biegu była promocja Uzdrowiska, biuro zawodów było w Białym domu, w pakietach startowych była informacja o tym egzoszkielecie. Po parku nie biegalem to nie wiem smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: maniamania (159.205.187.---)
Data: 15 cze 2015 - 14:49:59

Nie wiem, nie byłam - siedzę w domu i "liżę" gnaty - swoje. Były dzieci - mniejsze, większe - podobało się.
Kadryl to pomysł uzdrowiska i chyba część przedsięwzięć finansowało (jest wsród sponsorów) O zamierzeniach i ofercie SA można poczytać na odnowionej stronce.
Szef kuchni miał się chwalić lodami - jadłam niedawno, rewelacja.
Podoba mi sie że Uzdrowisko będzie "w telewizorze" promowało zdrowe odżywianie w szkołach, nie tylko w kcińskich (tym nastronce), to też będzie promocja.

CKR było sponsorem Biegu im. Nurowskiego.

Koncert Kasi Kowalskiej marnie nagłosniony - nie żartuj - siedziałam na tarasie (ponad km. od) i czułam się jak w amfiteatrze (tyle, że bez wizji)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (178.181.71.---)
Data: 15 cze 2015 - 16:49:35

Nagłośnienie to nie znaczy, że ma być głośno ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 9. do 14. czerwca - kultura, sport i in. propozycje
Wysłane przez: maniamania (159.205.187.---)
Data: 15 cze 2015 - 22:05:20

Jak dolatywało do mnie - nie słychać było zakłóceń

Opcje: OdpowiedzCytuj
zdjęcia z Dni Konstancina
Wysłane przez: maniamania (159.205.187.---)
Data: 16 cze 2015 - 13:33:04

Można obejrzeć w galerii na gminnej stronce:

[www.konstancinjeziorna.pl]

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.