Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Uwaga, zmiana godziny spotkania!!! 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: maniamania (37.128.11.---)
Data: 07 pa 2015 - 20:26:02

PRZEGLĄD PIASECZYŃSKI i MŁODZIEŻOWA RADA GMINY zapraszają na debatę

Już 14 października o godzinie 18.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno dojdzie do spotkania między kandydatami w wyborach do Sejmu. Chcesz się przekonać, co mają do powiedzenia ci, którzy ubiegają się o Twój głos? Masz szansę dowiedzieć się osobiście. Zapraszamy na wielką debatę Przeglądu Piaseczyńskiego i Młodzieżowej Rady Gminy.

Skierowaliśmy zaproszenie do wszystkich ugrupowań, które zarejestrowały komitety wyborcze w całym kraju. Swoją obecność potwierdzili:

Lista nr 1 - Prawo i Sprawiedliwość- poseł Andrzej Smirnow i starosta piaseczyński Wojciech Ołdakowski

Lista nr 2 - Platforma Obywatelska - Marszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i Przewodniczący Rady Powiatu Piaseczyńskiego Daniel Putkiewicz

Lista nr 3 - Partia Razem- Justyna Samolińska oraz Marcin Górski

Lista nr 4 - Partia KORWiN- Piotr Bryczkowski i Jan Komosa

Lista nr 5 - Polskie Stronnictwo Ludowe- Wicepremier, Minister Gospodarki Janusz Piechociński

Lista nr 6 - Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni- Wicemarszałek Sejmu - Wanda Nowicka oraz Pani Izabela Zygmunt

Lista nr 7 - Kukiz ’15- Stanisław Tyszka, współtwórca programu ugrupowania Kukiz ’15 i Mariusz Słowik

Lista nr 8 - Nowoczesna Ryszarda Petru- Kamila Gasiuk-Pihowicz –rzecznik prasowy i Piotr Kandyba

Zapraszamy mieszkańców oraz media lokalne.




źródło: [www.przegladpiaseczynski.pl]

korekta godziny spotkania
żródło: Przegląd Piaseczyński [www.facebook.com]
Drodzy czytelnicy,chochlik drukarski narozrabiał,podaliśmy w wersji papierowej złą godzinę debaty.
DEBATA ODBĘDZIE SIĘ 14 PAŹDZIERNIKA O GODZ.18.30.,a nie o 14.30 jak było podane w gazecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-09 17:14 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.2.---)
Data: 07 pa 2015 - 23:03:14

W środku tygodnia o 14:30..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: maniamania (37.128.11.---)
Data: 07 pa 2015 - 23:29:08

Skargi i zażalenia do gazety lokalnej i MRG
sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: Artek_BartekArtek_Bartek (188.146.2.---)
Data: 07 pa 2015 - 23:33:01

Widać bardziej dla młodzieży szkolnej a prasa bedzie i tak miała o czym pisać ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: maniamania (37.128.11.---)
Data: 08 pa 2015 - 11:53:02

dlatego tak jest i będzie, bo nikt nie reaguje, a można napisać do redakcji gazety, żeby na przyszłość miała na względzie...

Mi wsio ryba, nie wybieram się na żadne wyborcze spotkania...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (46.113.241.---)
Data: 09 pa 2015 - 13:57:15

Przegląd Piaseczyński poinformował na swoim Facebooku, że do druku wkradł się błąd. Debata odbędzie się o 18:30. Podaję link

Przy okazji zapraszam na spotkanie z posłem na Sejm RP i jedynką listy PiS w naszym okręgu, Mariuszem Błaszczakiem. Spotkanie odbędzie się 15 października (dzień po debacie) o godz. 18:30 w Bibliotece Powiatowej przy ul. Chyliczkowskiej 12 w Piasecznie. Mariusz Błaszczak na początku września gościł w Konstancinie-Jeziornie, frekwencja była wyśmienita, Puls Konstancina nagrał relację, podaję link do części pierwszej TUTAJ



Pozdrawiam,
Sergiusz Muszyński
Radny Powiatu Piaseczyńskiego z okręgu Konstancin-Jeziorna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: maniamania (37.128.11.---)
Data: 09 pa 2015 - 17:06:00

Dziękuje, już poprawiam.

Dla mnie najciekawsza i wiele mówiąca o przedstawicielach lokalnego PiS była III. część debaty, w trakcie której facet przedstawiający się jako reprezentant tej partii w Kcinie, plótł bzdury nt. Stoceru w ruinie (od 19:20 minuty), a prowadzący debatę nawet się nie zająknął, że to nieprawda.

Może w takim razie warto odwiedzić ten szpital, który w ciągu ostatnich lat zmienił się na lepsze i jest nie do poznania. Wiem, bo na przestrzeni kilku lat byłam pacjentką, a ostatnio we wrześniu br. i mam skalę porównawczą.
Podobne odczucia ma Jacekkk rejestrujący to spotkanie: [www.konstancin.com]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: 14.października w Piasecznie spotkanie z kandydatami do Sejmu RP
Wysłane przez: SergiuszMuszynskiSergiuszMuszynski (46.113.241.---)
Data: 09 pa 2015 - 20:53:59


mania
Dziękuje, już poprawiam.

Dla mnie najciekawsza i wiele mówiąca o przedstawicielach lokalnego PiS była III. część debaty, w trakcie której facet przedstawiający się jako reprezentant tej partii w Kcinie, plótł bzdury nt. Stoceru w ruinie (od 19:20 minuty), a prowadzący debatę nawet się nie zająknął, że to nieprawda.

Może w takim razie warto odwiedzić ten szpital, który w ciągu ostatnich lat zmienił się na lepsze i jest nie do poznania. Wiem, bo na przestrzeni kilku lat byłam pacjentką, a ostatnio we wrześniu br. i mam skalę porównawczą.
Podobne odczucia ma Jacekkk rejestrujący to spotkanie: [www.konstancin.com]

Nie chcę prowadzić w tym miejscu dyskusji o Stocerze, bo to temat na dłuższą rozmowę, ale dla uporządkowania - Pan który się na ten temat wypowiadał nie jest członkiem PiS. To przedstawiciel RKW, inicjatywy niezwiązanej bezpośrednio z żadną partią polityczną i tak też się przedstawił smiling smiley .Organizujemy te spotkania po to, aby każdy kto przyjdzie mógł się wypowiedzieć w sprawach polskich i lokalnych.



Pozdrawiam,
Sergiusz Muszyński
Radny Powiatu Piaseczyńskiego z okręgu Konstancin-Jeziorna




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-10-09 20:56 przez SergiuszMuszynski.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.