Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Re: Funkcjonowanie komunikacji po uruchomieniu dróg na Kabaty
19 pa 2018 - 23:51:29
Też mnie to dziś zdziwiło i zwróciłem się z zapytaniem do ZTM-u o to dlaczego nie ma żadnej zmiany w rozkładzie mimo zapowiedzi.....odpowiedź? Został wgrany zły plik do rozkładów...mają w weekend poprawić na dobry, ale zmiana wejdzie w życie 30.10.2018....oby to była prawda!

Edit:
http://www.konstancinjeziorna.pl/aktualnosci/wydarzenia/2018-pazdziernik/zmiana-rozkladu-jazdy-linii-742-od-30-pazdziernika#cnt]link[/url]

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-10-23 22:19 przez Mario.
24 pa 2018 - 07:37:03
Już po wyborach to wróćmy do realnych spraw.

Zatem czy mała zmiana kursu 742 to koniec zmian?
Czy ciągłość w piastowaniu urzędu ułatwi wprowadzenie zmian poprawiających dostęp do komunikacji?
24 pa 2018 - 18:39:26
Jak może być koniec jak wnioski są zbierane do końca października? Generalnie myślę, że należy poczekać do końca października i potem egzekwować od nowych radnych, by konsultacje społeczne zostały zorganizowane?
05 lis 2018 - 10:45:18
"Mimo to od września udało się tędy skierować autobusy do stacji metra Kabaty. – Dostawaliśmy listy dziękczynne od pasażerów z Konstancina, którym przejazd do centrum skrócił się nawet o 20 minut – słyszymy w ZTM."

[warszawa.wyborcza.pl]

I to jest fakt.
06 lis 2018 - 08:58:12
Faktem jest również poranny armagedon od poniedziałku na Korbońskiego-Relaksowa-Wąwozowa. Nie można było poczekać ze skierowaniem komunikacji na Kabaty po ukończeniu przebudowy?
Jak Wam się dziś rano jechało?
07 lis 2018 - 01:13:29
Mnie normalnie, może parę minut dłużej. Ale ja jeżdżę dość wcześnie.

Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.
07 lis 2018 - 12:56:04

Becia
Faktem jest również poranny armagedon od poniedziałku na Korbońskiego-Relaksowa-Wąwozowa. Nie można było poczekać ze skierowaniem komunikacji na Kabaty po ukończeniu przebudowy?
Jak Wam się dziś rano jechało?

Wczoraj dramat, na Kabaty 7.20 Grapa, 8,15 Kabaty, porzuciłem auto po drodze i poszedłem do metra.... a dzisiaj korek na dojeździe do Wilanowa, który przejął część ruchu przez Kabaty.
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
Goście: 71
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017