Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Podziękowania
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2011 - 09:25:54

Chciałbym aby na naszym forum istniało miejsce na podziękowania. Tak rzadko jest na to okazja ... Parafrazując poetę "spieszcie się dziękować ludziom, tak rzadko macie za co".

1) Chciałem podziękować Panu Burmistrzowi Ryszardowi Machałkowi za jego sprawną interwencję w rejonie ulicy Sienkiewicza.
2) Chciałem podziękować Panu Dyrektorowi ZGK Edwardowi Skarżyńskiemu za gotowość do niesienia pomocy w organizacji kiermaszu szkolnego w 2ZS im. S. Żeromskiego.
3) Chciałem podziękować Panu Tomaszowi Zymerowi za całokształt jego pracy jako radnego w Radzie Miejskiej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podziękowania
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.knc.pl)
Data: 10 gru 2011 - 13:12:57

Ja chciałbym podziękować p. Jackowi Krajewskiemu za jego ogromną bezinteresowną pracę na rzecz "głasnosti" w naszej gminie (nagrania sesji Rady Miejskiej, ostatnio - transmisje wideo na żywo przez Skype) i tworzenie bezcennej kroniki wydarzeń kulturalnych i społecznych w naszej gminie, której część można zobaczyć na kanale [www.youtube.com] oraz na portalu [www.puls-konstancina.pl] . Także za współpracę przy ngarywaniu wywiadów ze skarbnicami historii naszej gminy i filmowaniu znikających zabytków Konstancina oraz jego dotychczasowy wkład w walkę o usunięcie tirów z uzdrowiska. Pan Jacek cierpliwie służy jako reżyser, kamerzysta, technik, kierowca, przewodnik, poświęcając swój cenny czas także w święta. Jego filmowej kroniki wydarzeń ani wkładu w popularyzację imprez i wydarzeń kulturalnych niestety gmina na razie nie doceniła.

Chcę także podziękować p. Adamowi Zyszczykowi za pomoc we wszystkich sprawach związanych z historią i zabytkami Konstancina-Jeziorny, bezpłatne usługi przewodnickie i porady eksperckie, także za bezcenne materiały - książki i zdjęcia - z których wyszukuje mi w kazdej potrzebie odpowiednie informacje.

Jeszcze użytkownikowi forum AK i jego kolegom za obronę zabytków i przyrody Mirkowa i za pilnowanie ich dzień i noc. Dominikanie to są "psy pańskie", a my jesteśmy psy mirkowskie i jeziorniańskie i jak widzimy rozkradanie i niszczenie dorobku wielu pokoleń, to musimy szczekać, zanim będzie za późno, choćby inni słuchali tego szczekania z zażenowaniem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Podziękowania hot smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 10 gru 2011 - 12:48:34

Ja też dołącze się do tego wątku

Podziękuję p. Burmistrzowi Kazimierzowi Jańczukowi za to, że tablice i słupy ogłoszeniowe w K-J nie straszą obdartymi, zwisającymi smętnie anonsami. smiling smiley

Wg. planu p. Burmistrza w ostatnim dniu miesiąca słuzby gminne będą czyścić tablice. Reklamodawcy mieli zostać o tym poinformowani, i jeśli np. przylepią ogłoszenie 28 dnia m-ca, to powisi 2-3 dni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-10 15:57 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Podziękowania hot smiley
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 10 gru 2011 - 16:03:37

jeszcze dołączę się do Tomka i podziękuję Diabłowi, który zna gminę od lat za pomoc w odkrywaniu miejsc historycznych oraz za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podziękowania
Wysłane przez: trenertrener (Moderator)
Data: 10 gru 2011 - 17:48:47

Obserwatorze - dzięki za budę!!



Fundacja Budzenie Pasji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podziękowania
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 gru 2011 - 20:22:01

A ja chciałem podziękować Panu Tomaszowi Zymer. Uważam go za człowieka z ideałami, człowieka, dla którego słowo prywata jest dalekie podczas sprawowania swojego urzędu, radnego, którego życzyłbym każdemu miastu w naszej kochanej Polszcze.

Żadna moja prośba o pomoc nie pozostała bez odpowiedzi i za to dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podziękowania
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 gru 2011 - 23:56:33

ej,jak wszyscy dziękują to ja też.
Hance - za Otwarte Ogrody! to wizytówka naszego miasta!
Traperowi - za jego rajdy, gry miejskie itp! No i za wszelką pomoc smiling smiley
Mani - za to że wkleja te wszystkie ważne dla nas informacje (nic jej oczom nie zdoła umknąć)
Bartkowi - za to że przyjął w szeregi syna marnotrawnego ;)
Tomkowi Zymerowi - za jego wspaniałą działalność na rzecz naszej gminy! Cieszę się że mamy takiego idealistę. I moje osobiste podziękowania za to co ostatnio kupił i zamierza podzielić się na rzecz wirtualnego Muzeum (a kto wie,może w przyszłości i muzeum realnego)
Przyłączam się też do podziękowań dla Jackkka smiling smiley
Wiem że forum czytuje czasem p. Małgosia Zarzycka - jej też dziękuję za wspaniałe działania na rzecz naszych nadwiślańskich wsi!
No i KDK (p.Hannie Kaniastej) za pociągnięcie tematu Muzeum Konstancina i świetne spotkania które organizują!
Diabłu za wszelką pomoc przy odkrywaniu Jeziorny (i osób na moich rodzinnych zdjęciach ;)

i w ogóle wszystkim którym chce się marnować czas prywatny na sprawy nie do końca prywatne!
Jesteście super!

Opcje: OdpowiedzCytuj
thumbs upRe: Podziękowania
Wysłane przez: olaola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 gru 2011 - 07:59:10



dzieci z kwiatkami, biegnące do pierwszego sekretarza

eeeetam, nic nie przebije (pod względem skojarzeń) rytuału otwarcia naszego mostku spinning smiley sticking its tongue out Mnie się podoba ten wątek dziękczynny, bo wcale nie jest "rytualny", lecz bardzo konkretny, a przy tym przyjemny - przyjemnie jest sie z niego dowiedzieć, że rośnie w Kcinie takie miłe ciepełko międzyludzkie smiling smiley

Nie przyłączam sie jednak do podziękowań dla moderatorów i dla radnego TZ - zamiast tego wyrażam wieeeeeeelki podziw, który często mi towarzyszy przy lekturze ich postów thumbs up

Wesołych Świąt !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: thumbs upRe: Podziękowania
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 11 gru 2011 - 11:53:55

Offtop poleciał do HP.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: thumbs upRe: Podziękowania
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 gru 2011 - 14:26:28

Szkoda niektórych podziękowań.sad smiley

Ja swe podziękowania kieruję do wszystkich kierowców , którzy mnie do tej pory nie zabili, podczas przechodzenia przez jezdnię. Mam na myśli tych kierowców, którzy mimo obowiązującego ograniczenia prędkości do 40 km/h , wjeżdżają w obszar Osiedla Grapa z prędkością znacznie przekraczającą 100 km/h.

Dziekuję też Panom policjantom z drogówki, że w końcu zaczęli robić to co do nich należy i ustawiają się z "suszarką" na Grapie.

_______________________________________

Czy to nie jest aby wielką głupota z mojej strony , że dziękuję komuś za to co on w ramach swych słuzbowych obowiązkuw normalnie robić powinien ?
Ale jak spojrzę w niektore wpisy wyżej , to widzę, że nie tylko ja smiling smiley smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-11 14:27 przez harmattan.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: thumbs upRe: Podziękowania
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 gru 2011 - 15:15:12

Pragnę serdecznie podziekować Trenerowi za cały okres jego bycia jednym z moderatorów tego forum. Za moderowanie nowoczesne i nienachalne.
Za umiejętność nie podejmowania nerwowych decyzji , podyktowanych partykularnym interesem.

Wyrażam też wyrazy ubolewania , że osobiste animozje w zespole moderatorskim przeważyły nad względami merytorycznymi. sad smiley

Goździka w postaci paru flaszek pszenicznego , wspólnie wypitego wręczę przy najbliższej okazji.smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Podziekowań i usmiechów nigdy za mało
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 11 gru 2011 - 16:12:30

Dzisiaj wysłuchałam podczas Mszy św słów bardzo mądrego księdza. Feliksa Folejewskiego - Pallotyna wygłoszonych z racji rozpoczynających się rekolekcji w kościele w Skolimowie.

Ksiądz powiedział tak:

Kto nie dziękuje jest ślepy. Diabeł jest ślepy, naburmuszony i nadęty. Tak jak wielu ludzi, którzy wszystko osiągnęli i chcą, żeby im się kłaniać....

W innym miescu powiedział, że nie należy się kłócić, dokuczać sobie nawzajem, bo zycie jest krótkie, że należy sie więcej usmiechać.



Dziękuję Akizuce, za informację, że rekolekcje będzie prowadził ks. Folejewski, bo z przyjemnością sie go słucha. I nie chce sie spać, bo niektórzy księża tak odwalaja kazania, że "zeby bolą".


Mnie w domu uczono, że trzeba mówić: dziękuję, przepraszam, proszę, niezależnie czy zwracam się do gosposi, dozorcy, czy dyrektora szkoły, księdza itd.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-11 16:13 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: thumbs upRe: Podziękowania
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 11 gru 2011 - 19:40:27


harmattan
Czy to nie jest aby wielką głupota z mojej strony , że dziękuję komuś za to co on w ramach swych słuzbowych obowiązkuw normalnie robić powinien ?

Czy ja wiem? Był na starym forum wątek, w którym chwalono urzędników, którzy nie robili nic, prócz dobre wypełniania swoich obowiązków. Nawoływał pan, żeby nie krytykować np. Wydziału Promocji, więc tu widzę, na zasadzie odwrotnego sprzężenia zwrotnego informację "robisz dobrze, rób dalej". Każdy ma obowiązek robić dobrze to, do czego się zobowiązał - trzeba go krytykować, jak tego nie robi, ale nie zaszkodzi pogłaskać. Psychologia nawet o tym mówi ;)



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: thumbs upRe: Podziękowania
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.adsl.inetia.pl)
Data: 11 gru 2011 - 20:28:29

No tak , zasada marchewki i kija. Stara jak świat.

Ale w niektórych przypadkach odnoszę wrażenie , że głaskanie należy raczej nazwać , "cukrowaniem" żeby nie powiedzieć tak, jak dzieci mówią:- nie podlizuj się smiling smiley
Nie będe tych konkretnych "podziekowań" wymieniał , żeby nie dolewać oliwy do ognia. Podlizuch sam wie ,( tak , tak właśnie Pana mam na myśli) o kim mowa.



Kto nie dziękuje jest ślepy. Diabeł jest ślepy, naburmuszony i nadęty. Tak jak wielu ludzi, którzy wszystko osiągnęli i chcą, żeby im się kłaniać....

W innym miescu powiedział, że nie należy się kłócić, dokuczać sobie nawzajem, bo zycie jest krótkie, że należy sie więcej usmiechać.
słowa ks.F.Folejewskiego przytoczone przez Marie M.

Pieknie powiedziane. Stosować, stosować, stosować !

Bardzo dziekuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Podziękowania
Wysłane przez: Danuta ŚlązakDanuta Ślązak (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 gru 2011 - 23:33:53

Z mojej strony podziękowanie dla pana Bartka ;)za:

- opracowanie nowej bardzo czytelnej wersji Forum

- za doskonałe wyczucie tematyczne, redagowanie wątków dostarczających wiele emocji i dyskusji
oraz budzących największe zainteresowanie społeczne.

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.