Przychodnia Specjalistyczna Ortopedyczno-Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży

Szanowni Państwo,

W dniu 12 lutego 2010  roku o godzinie 10.00 w Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa ?STOCER? w Konstancinie w placówce zamiejscowej ? Ośrodku Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym  dla Dzieci  i Młodzieży w Konstancini-Jeziornej (Chylice) przy ul. Długiej 40/42 nastąpi uroczyste przekazanie  do użytku wyremontowanych  pomieszczeń  tej placówki:

1   Przychodni Specjalistycznej Ortopedyczno-Rehabilitacyjnej dla Dzieci i Młodzieży.
2. Wyremontowanych sal rehabilitacyjnych, stołówki szpitalnej.
Uroczystość zaczyna się o godz. 10.00 w Przychodni przy ww. Ośrodku w Chylicach.

Na uroczystość zaprosiliśmy Marszałka Województwa Mazowieckiego, przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego województwa Mazowieckiego, władze Starostwa Powiatu Piaseczyńskiego , przedstawicieli Gminy Konstancina-Jeziornej, oraz sponsorów  którzy współfinansowali ww. inwestycje: przedstawicieli Fundacji Orlen ?Dar  serca?, Dyrekcji Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN S.A, Fundacji  ? ORIMARI ?

W imieniu Dyrekcji Centrum Rehabilitacji   im. prof. M. Weissa ? STOCER?  SPZOZ w Konstancinie serdecznie zapraszamy do udziału w naszej uroczystości , licząc że za Państwa pośrednictwem poinformujemy mieszkańców Województwa  Mazowieckiego   o możliwości skorzystania z naszych usług medycznych  dla dzieci i młodzieży z chorobami narządu ruchu, z wadami  wrodzonymi i nabytymi, w tym między innymi : wad postawy    i skolioz, dziecięcego porażenia mózgowego,. jałowych martwic układu kostnego, kompleksowego leczenia uszkodzeń splotu ramiennego w ramach   NFZ.

Renata Kowalczyk ? Sekretarka-Asystent Dyrektora