Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Nowoczesny sprzęt komputerowy to nagroda dla domu dziecka, którego wychowanek zwycięży w konkursie na kartkę świąteczną wojewody mazowieckiego. Zwycięska praca będzie wysyłana w formie elektronicznej z  życzeniami do przedstawicieli samorządów oraz do pracowników urzędu wojewódzkiego.

Konkurs skierowany jest do wychowanków różnego rodzaju całodobowych placówek opiekuńczo ? wychowawczych, (również rodzinnych domów dziecka). Dzieci najpiękniej potrafią odtworzyć atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku ponownie zachęcamy je do zaprezentowania swoich oryginalnych pomysłów. Wybór  najlepszej kartki nigdy nie jest łatwą decyzją ? powiedział Jacek Kozłowski, wojewoda mazowiecki – ogłaszając III edycję konkursu. Autor zwycięskiej pracy otrzyma nagrodę indywidualną. Kartki dodatkowo wyróżnione zostaną wysłane pocztą wraz z życzeniami do najważniejszych osób w państwie.

Prace można wykonywać dowolną techniką graficzną lub plastyczną. Konkurs trwa
od 26 listopada do 17 grudnia 2010 r. Kartki należy przesyłać lub składać osobiście w siedzibie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, plac Bankowy 3/5.

Szczegółowe informacje:

http://www.mazowieckie.pl/news/index/st:1/id:2392.html (regulamin).

Ivetta Biały

Rzecznik Prasowy Wojewody Mazowieckiego