Świąteczny Jarmark w Słomczynie 3.XII

W imieniu Prezydium i Rady Rodziców, Dyrektora i Rady Pedagogicznej serdecznie zapraszamy wszystkich na coroczny Jarmark Świąteczny.

Tak jak co roku, odbędzie się w terminie 3.12.2011- w sobotę (w godz. 14.30-19.30) w Zespole Szkół nr 4 w Słomczynie gmin. Konstancin-Jeziorna przy ul. Wilanowskiej 218.

Na stoiskach znajdą sie ozdoby choinkowe, upominki pod choinki oraz przewidziane są dla dzieci warsztaty malowania figurek ceramicznych, wykonywania ozdób choinkowych, czy też ozdabiania pierników.

Podczas wizyty i po dokonaniu zakupów zapraszamy do naszej słodkiej Kafeterii , gdzie można będzie się posilić i posmakować herbaty z nutą cynamonowo-goździkową lub kawą.

Nasze jarmarkowe sobotnie popołudnie umili nam program muzyczno ? taneczno  – wokalny wprowadzając nas w okres świąteczny Bożego Narodzenia.

Jak co roku będziemy wspomagać potrzebujących z naszej parafii w Słomczynie. W trakcie jarmarku będziemy zbierać dary świąteczne- paczki żywnościowe lub datki pieniężne, które rozdzielone będą przed Świętami wśród najbardziej potrzebujących. Pomyślmy szczególne o dzieciach z ubogich rodzin. Poprzez dary podarujmy im trochę uśmiechu i ludzkiego serca.

Wszyscy, którzy przyniosą dary lub zasilą skarbonkę parafialnego Caritasu – wezmą udział w losowaniu świątecznej nagrody ufundowanej przez Sponsora.

Zapraszamy na jarmark cale rodziny, i mieszkańców gminy Konstancina-Jeziorny i powiatu piaseczyńskiego.

Przewodniczący Prezydium Rady Rodziców

Tomasz Żydak

Zobacz także...