Uśmiech na codzień :)

Dziś chciałabym  poruszyć temat estetyki uśmiechu. Nie jest dla nikogo  tajemnicą, że uśmiechnięta  twarz każdego  człowieka wygląda piękniej i promienniej. Zadbane zęby to ozdoba, symbol zdrowia i powód do dumy.
Jako stylistka spotykam się z wieloma osobami po to, by dowiedzieli się w jaki sposób doskonalić swój wizerunek. Niestety ze zmartwieniem postrzegam nasze społeczeństwo jako zaniedbane pod względem stomatologicznym a przecież mając braki w uzębieniu, wygląd nie jest estetyczny.

Podejmując  działania odmiany wizerunku  mam świadomość, że nie pomoże metamorfoza fryzury, makijaż czy stylizacja ubioru, gdy zęby pozostaną żółte, z nalotem kamienia czy co gorsze gdy uśmiech będzie świecił ubytkami. Dzięki stosowanym dziś metodom w leczeniu stomatologicznym zęby nie tylko  można uzupełnić ale i wyprostować, poprawić ich kształt, kolor, wielkość. Zęby można odtworzyć, a nawet upiększyć klejnotami. Polecam więc wizytę u stomatologa jako priorytet !
To inwestycja życiowa bo ważne aby uśmiechem zdobywać sympatię, uznanie, poważanie i to zarówno  wśród bliskich osób naszego otoczenia jak i wszystkich obcych. ?Jak cię widzą, tak Cię piszą? to motto według którego należy dokładać wszelkiej staranności w swój wizerunek. Zadbane, w pełnym komplecie zęby, to twoja wizytówka. Taki efekt pomaga w  pracy, życiu osobistym a nawet podczas załatwiania spraw w urzędach.

Wiele osób stwierdzi, że usługi stomatologiczne są drogie i nie każdego na nie jest stać. Na szczęście sporo podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych można wykonać  w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia.
Ewaradzi- w miare swoich możliwości dbajcie o swoje zęby, gdyż piękny, zdrowy uśmiech, to skarb bezcenny! To Wasza wizytówka.

www.ewaradzi.pl