MK-J No Name Young Stage

MK-J NO NAME Young Stage to cykl imprez promujących młodych zdolnych.
Konstancin – Jeziorna w lokalu ” NO NAME ”
Zgodnie z hasłem całej inicjatywy “Muzyka Jest Jedna” nie zamykamy się na żaden rodzaj muzyki i zagrać może każdy.

Wejście na imprezę od godziny 18:00
Wstęp na imprezę to jedynie 10 zł. W cenie biletu jest jedno piwo.
ul. Piłsudskiego 26, 05-510, Konstancin-Jeziorna.
Dojazd autobusami 700 i 710
Przystanek SOBIESKIEGO (i idziemy kawałek w stronę następnego przystanku)

06.10.2012r w ramach pierwszej odsłony wystąpią :

MICRO
http://www.facebook.com/MicRoHipHop

Mikołaj Weiser – urodzony 10.04.1991 (10 kwiecień… Smoleńsk, bitch!), w Wiedniu(nie bijcie). Gram też na basie w kapeli o nazwie Forbidden District, o której już niedługo usłyszycie! 😉 Rapem zajmuję się tak serio od początku wakacji 2011, ale staram się jak mogę! Nie mam specjalnych warunków do nagrywania ale robię co w mej mocy, żeby tworzyć to co czuję i uwielbiam. Jak raper to ja nie wyglądam, ale stereotypy to chyba bezsensowna rzecz co? a co tam, będę raperem z długimi kudłami, w policyjnych okularach i bandanie na głowie, jak to stwierdziła jedna znajoma : D Peace!

REZYDENT
http://www.facebook.com/rezydent
streściłbym swoje poczynania krótko – rap dla rapu.

aktualnie mocno współpracuję z Fixerem, żeby wnieść coś nowego do tej ciasnej i zamkniętej kultury hiphop 🙂

mam nadzieję w przyszłości popchnąć również Dwa Światy.

FIXER
http://www.facebook.com/fixerrapp
Grzegorz ‘Fixer’ Pietkun (17.02.1994) -Raper – 14 grudnia 2010r pierwszy track od którego wszystkie się zaczęło. Pierwszy mixtape, który jest dostępny na kanale youtube.com/fixerrap został wydany po 7 miesiącach. Obecnie także freestyle’owiec (WBW, SuperMC a w przyszłości wiele wiele więcej rożnych imprez).

ADSON & PRZEKRĘT
http://www.facebook.com/pages/GraVitacja-Squad-AdsoN-Przekret-Dizzy-Dominic-itp/137468506277715
Celem tego składu jest promowanie młodych ludzi, którzy robią różnego rodzaju muzykę, tańczą, czy też robią zdjęcia, filmy itp..Skład ma za sobą występy sceniczne i udziały w programach TV. Jak na razie zyskujemy coraz większe zainteresowanie wśród ludzi, liczba wejść na stronę miesięcznie wynosi ok. 1000 i cały czas rośnie. Nasza grupa posiada własny sprzęt, ciuchy jak i pomysły. Często współpracujemy z innymi tzw. ”zajawkowiczami”

DJ KOTYN
http://www.facebook.com/pages/DJ-Kotyn/205151286176637
Od 2010r. członek warszawskiej szkoły tanecznej Hip-Hop Akademii. W 2010r. zaczął go uczyć DJ Sygnał z hip-Hop Akademii na gramofonach i serato w ten sposób zajarało go granie na gramofonach. Następnie trafił pod skrzydła DJ’a Funk’B członka warszawskiej grupy Funkrockass Crew półfinalistów programu w telewizji TVN. DJ grający na imprezach organizowanych w klubie Remont przez Wujka Samo Zło pt. Żywe Słowo, żywa muza . Organizator imprezy Wild Style Party w Zakopanem na, której grali DJ Abdul sound system z Numerem Raz oraz DJ Horba i DJ Funk’B. Uwielbia grać muzykę zarówno house, trance, dance, hity retro jak i hip-hop old school. We wrześniu poprowadził imprezę “Stawiam na Rap”, której organizatorem był Rezydent.

Zobacz także...