Forum Konstancina
Witaj! » Zaloguj » Utwórz nowy profil » Szukaj
Re: ODŚNIEŻANIE
17 sty 2018 - 07:13:12
Dziś około 6:40 konstanciński standard odśnieżania czyli w granicach naszej gminy biało i rozjeżdżony śnieg a od granicy miasta z Warszawą czarna nawierzchnia.
Chyba ludzie z Warszawy na złość zwożą nam ten śnieg. Taką mam koncepcję.
Re: Kto, gdzie i kiedy odśnieża i do kogo dzwonić gdy ślisko
17 sty 2018 - 15:01:28
Ale wniosek pierwotny Mani chyba sluszny tj. Wszedzie tam gdzie nie ma podwykonawcow jest Gmina lub...administrator osiedla....
17 sty 2018 - 19:02:24
W naszym sołectwie (w Oborach) odśnieżona przez ZGK wyłącznie droga do przedszkola, reszta ulic wewnątrz wsi nietknięta gminnym myśleniem i działaniem. Droga powiatowa odśnieżona. Howgh.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-17 19:03 przez Klaudiusz.
Re: ODŚNIEŻANIE
17 sty 2018 - 20:50:59
w Skolimowie odśnieżone jezdnie i chyba czymścić posypane, a jako dodatkowa atrakcja - chodniki zawalone bryłami śniegu i weź tu człowieku odśnieżaj chodniki, tylko kiedy przed pługolcem, po czy wcale. Chyba kupię wiatrówkę i będę strzelać solą np. Tak czy owak jeśli SM wlepi mi mandat wyślę temu panu w ZGK co odpowiada za całokształt

Tak to wygląda jak na zdjęciu z 4.grudnia, które wkleiłam na 18.stronie tego wątku. Zdjęcie wysłałam do z-cy burmistrza. Miał interweniować.
do kogo gdy w Kcinie droga nieprzejezdna
05 sty 2019 - 18:58:12
w ostatnim biuletynie (drukowanym) była rozpiska, nie wiem czy do wszystkich dotarła, albo czy biuletyn gdzieś się nie zawieruszył, więc na wszelki wypadek podaję, żebyśmy nie utknęli w zaspach jak amatorzy białego szaleństwa w Szczyrku.

UWAGA! IMiGW wydał dzisiaj dla Kcina ŻÓŁTE OSTRZEŻENIE - OBLODZENIE, komunikat OBOWIĄZUJE DO NIEDZIELI - 6.stycznia
komunikat RZĄDOWEGO CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA
05 sty 2019 - 19:01:49
05 sty 2019 - 19:08:42

Klaudiusz
W naszym sołectwie (w Oborach) odśnieżona przez ZGK wyłącznie droga do przedszkola, reszta ulic wewnątrz wsi nietknięta gminnym myśleniem i działaniem. Droga powiatowa odśnieżona. Howgh.
Jak się mieszka na wsi ,to są takie przywileje , ulice białe i bez soli , a nie co w centrum szara solna breja.smiling smiley
warto czytać ze zrozumieniem
05 sty 2019 - 22:18:10
Wypowiedź Klaudiusza jest z ubiegłego roku, z 17.stycznia 2018, a teraz jest rok 2019.
Może w tym roku odśnieżyli.

W Skolimowie jeździł pługolec - w tym roku spinning smiley sticking its tongue out
Re: warto czytać ze zrozumieniem
06 sty 2019 - 06:36:53

mania
Wypowiedź Klaudiusza jest z ubiegłego roku, z 17.stycznia 2018, a teraz jest rok 2019.
Może w tym roku odśnieżyli.

W Skolimowie jeździł pługolec - w tym roku spinning smiley sticking its tongue out
confused smileyconfused smileysmileys with beer
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

Kliknij żeby zalogować

Dostępni użytkownicy
rb
Goście: 73
Najwięcej uzytkowników: 20 19 sty 2013
Najwięcej gości: 1644 04 wrz 2017