Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: KasandraKasandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 cze 2013 - 00:08:28

Jakiś czas temu zaczął się remont sklepu "Piast" w Jeziornie. Dzisiaj przechodząc obok zauważyłam, ze w sklepie zamurowano okna. Co zatem będzie w tym budynku? Na sklep mi on raczej już nie wygląda. Magazyny jakieś czy co?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-10 14:20 przez mania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 09 cze 2013 - 08:33:48

Może markecik jakiś - teraz chyba taka moda, że murują okna i chyba słusznie, bo grzanie słoneczkiem nie za dobrze towarom wychodzi, przeważnie też dostep światła i tak był ograniczony przez półki pełne wszelakiego dobra.
Podobnie zamurowano okna w sklepie w Skolimowie i powstał Carrefour Express, niedrogi i dobrze zaopatrzony oraz DROGERIA, której tak brakowało w naszej "wsi" - z dobrą, profesjonalna obsługą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 cze 2013 - 13:02:57

W dawnym sklepie Piast, nadal będzie funkcjonował sklep - Pani, z którą rozmawiałem powiedziała mi, że zmienił się tylko właściciel. Otwarcie sklepu po remoncie zaplanowano na 20 czerwca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: gosia1gosia1 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 cze 2013 - 14:18:30

Maniu - w którym miejscu jest Carrefour ? Jego zniknięcie z Centrum Handlowego Stara Papiernia to dla mnie był głupi ruch zarządu Starej Papierni, Nie wiem, czy ja mam jakiegoś pecha, ale byłam w Almie trzy razy i za każdym razem był w niej taki smród starych szmat i nie wiem czego jeszcze, że szybko z niej wychodziłam. Polecam natomiast sklep mięsny, który jest obok Almy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 09 cze 2013 - 14:41:10

W Skolimowie, niedaleko OPS, na rogu Prusa i Rycerskiej. Dawniej był SAM SMAK

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: pionek AGORYpionek AGORY (---.adsl.inetia.pl)
Data: 09 cze 2013 - 16:24:02


gosia1
czy ja mam jakiegoś pecha, ale byłam w Almie trzy razy i za każdym razem był w niej taki smród starych szmat i nie wiem czego jeszcze, że szybko z niej wychodziłam.

mam podobnie - początkowo myślałem że tak pachną "luksusowe" produkty z wyższej półki, i żem biedota, dlatego mi to śmierdzi, ale uspokoiłaś mnie... smród jest demokratyczny, śmierdzi niezależnie od statusu materialnego ;)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 10 cze 2013 - 13:16:46

to teraz uwaga, co ja oststnio słyszałam. Ze Piasta kupił Ojciec Rydzyk i że tam też ma być Carrefour hehehehehehehehehe dobre nie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie
Wysłane przez: BielauBielau (---.adsl.inetia.pl)
Data: 10 cze 2013 - 14:17:26

Co do Cerfoura bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę stylistyke realizowanego remontu i duże podobieństwo do obiektu w Skolimowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Carrefour
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 10 cze 2013 - 14:20:30


Zelazna Lejdi
to teraz uwaga, co ja oststnio słyszałam. Ze Piasta kupił Ojciec Rydzyk i że tam też ma być Carrefour hehehehehehehehehe dobre nie?

No to będą tam chodziły pielgrzymki.
Podobno na placyku ma stanąć makieta samolotu, tylko nie wiem jakiego - smoleńskiego czy rydzykowego, a może ludzie plota i to będzie taka bujawka dla dzieciaków.

Carref. w Skolimowie zarządzają jacyś (chyba) młodzi ludzie z pomyślunkiem, sa tez włascicielami drogerii. Jest fajnie, czysto - do Papierni nie lubiłam chodzić, bo sklep wyglądał niezbyt porządnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: HammerHammer (---.opera-mini.net)
Data: 11 cze 2013 - 06:08:42

bo te male Carrefoury (Express?) to jest zwykla franczyza. Czyli maly przedsiebiorca bierze od nich towar i nazwe.

W nowej Aurze tez okien nie bedzie bo zaslonia je przynajmniej regaly.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 11 cze 2013 - 09:45:31

nowa Aura ma być całodobowa, współczuje pobliskim miezkańcom

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Anonimowy użytkownik (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 23 cze 2013 - 17:40:06


Zelazna Lejdi
nowa Aura ma być całodobowa, współczuje pobliskim miezkańcom

dzięki sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 24 cze 2013 - 10:28:26

Osttanio słyszałam od Kryśki (Pani Krysi), że Piast ma też byc całodobowy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 cze 2013 - 11:01:25

jakby się przedłużyły obrady RM i zabrakło ciasteczek, można będzie uzupełnić - pewnie po to ....moody smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Zelazna LejdiZelazna Lejdi (82.177.11.---)
Data: 24 cze 2013 - 14:58:27

ale z drugiej strony jak to ma być carrefour to przeciez nie ma chyba całonocnych....poza tym Policjanci by tez mieli blisko...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-24 14:58 przez Zelazna Lejdi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: HammerHammer (---.opera-mini.net)
Data: 24 cze 2013 - 15:42:06

te male Carrefoury to franczyza, czyli prowadzi je maly przedsiebiorca pod takim logo. Sam sie wtedy rzadzi wiec mozliwe.

Opcje: OdpowiedzCytuj
W Aurze otworzył się Top Market
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 11 lip 2013 - 16:41:57

Wnętrze wygląd zachęcająco, dużo miejsca, ładnie ułozone towary, rozmaitość asortymentów, czysto, sympatyczne panie.

Po zakupach w Top Markecie przeszłam obok zapyziałego przybytku KEBAB. Obdrapana buda, wyliniała reklama, brudny parasol i ten smród przepracowanego oleju, który gonił mnie kilkadziesiąt metrów. Juz chyba wolę dym z asfalciarni.
Ciekawe czy ktos ma odwage wejść do takiej budy, juz o zamawianiu jadła nie wspomnę? Doskonała reklama uzdrowiska.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Piast w Jeziornie i inne markeciki
Wysłane przez: Tomasz ZymerTomasz Zymer (---.mazowieckiesieci.pl)
Data: 11 lip 2013 - 17:03:19

Czy miałabyś dokładnie taki sam ogląd poszczególnych placówek handlowych w naszym mieście, Maniu, gdybyś nie znała ich właścicieli? Wiem, że odpowiedź będzie twierdząca. Jeśli chodzi o "obdrapane budy" i "wyliniałe reklamy", to nic nie przebije baraków Wydziału Geodezji (po wejściu jednego klienta pracownik nie może się ruszać) oraz ogromnego zardzewiałego bilbordu, który służy jako jedyny stojak rowerowy przed budynkiem wynajętym przez Urząd Miasta (Lima).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: W Aurze otworzył się Top Market
Wysłane przez: HammerHammer (---.opera-mini.net)
Data: 11 lip 2013 - 17:49:40

ja tam sobie ten kebab chwale. smiling smiley


podobnie jak odnowiona Aure. A na tym sklepie po Piascie sie mocno zawiodlem. Slabo wykorzystane miejsce w sklepie. I jak sie okazalo 24 h dziala tylko dzial z alkoholem. A do tej pory od godziny 6 w Piascie zatrzymywalo sie sporo osob po sniadanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: W Aurze otworzył się Top Market
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 11 lip 2013 - 18:23:40

Tomku, ale właścicielem kebaba nie jest użytkownik, który dostał rekordową liczbę banów na tym forum.



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.