Mieszkańcy i ich sprawy :  Konstancin.com - Forum mieszkańców miasta i gminy Konstancin-Jeziorna The fastest message board... ever.
Wszystkie kwestie konstancińsko-jeziorańskie i okoliczne.
Moderacja: Bartek 
Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajZalogujPodgląd do wydruku
Jutro 25. maja w HUGONÓWCE i w AMFITEATRZE
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 24 maj 2014 - 21:20:57

3. Powiatowy Festiwal Książki od godz. 12:00 do 17:00 w Hugonówce


KONCERT ZESPOŁU „RAZ,DWA, TRZY”

Inauguracja sezonu letniego w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym o godz. 20:00

Raz, Dwa, Trzy został założony w lutym 1990 przez studentów Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Zielonej Górze: Adama Nowaka, Grzegorza Szwałka, Jacka Olejarza i Jacka Ograbka.
W trzy miesiące po powstaniu zespół wygrał 26. Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie piosenkami „Talerzyk”, „Wchodzi”, „Rzeka”, „W każdej knajpie” oraz „Rozkaz”. W lutym 1991 roku w studiu
Winicjusza Chrusta zostały zarejestrowane kompozycje na debiutanckie wydawnictwo. Płyta pt. Jestem Polakiem ukazała się tego samego roku. W 1992 roku grupa wystąpiła na Festiwalu Muzyków
Rockowych w Jarocinie. Tego samego roku dzięki dofinansowaniu władz Zielonej Góry w tamtejszym studiu Arlekin został nagrany drugi album. Płyta zatytułowana To ja został wydany w 1992 roku.
W 1994 roku został wydany trzeci album studyjny formacji pt. Cztery. W 1996 roku ukazał się czwarty album grupy zatytułowany „Sufit”.
Zespół jest laureatem wielu nagród na festiwalach i ma na swoim koncie ponad dziesięć płyt. Ma swoja wierna publiczność.

____________________________________________________
wiadomość ze str.

Dodam, że w czwartek odbył się w Hugonówce piękny i wzruszający koncert pieśni patriotycznej w wykonaniu uczniów konstancińskich szkół. Koncert zostanie powtórzony we wrześniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jutro 25. maja w HUGONÓWCE i w AMFITEATRZE
Wysłane przez: HammerHammer (77.113.100.---)
Data: 25 maj 2014 - 13:42:55

W Hugonówce był lub będzie inny koncert, gdzie prognozuję sporą frekwencję. Bo na plakacie była informacja "piwo gratis" smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jutro 25. maja w HUGONÓWCE i w AMFITEATRZE
Wysłane przez: trenertrener (83.6.211.---)
Data: 25 maj 2014 - 23:23:14

Organizacja Festiwalu Książki to jakaś kpina. Na stronie internetowej KDK tylko plan ogólny, bez godzin. Dopiero na miejscu ulotki z konkretnymi godzinami. Podczas występów wchodziły do sali jakieś osoby z obsługi i nie zwracały uwagi na to, że jest spektakl i jest potrzebna cisza (nie było można korzystać z mikrofonów - z jakich względów, nie wiem) tylko darły mordę wchodząc do jakiegoś magazynu, do którego wejście było z sali przedstawień. Odlot. Frekwencja fatalna - ma koncercie finalnym, naliczyłem około 12 osób. Jakiś bez życia ten festiwal - a Pani, która prowadziła częściowo konferansjerkę - otwierała i zamykała imprezę... Nie chcę się pastwić, bo wiem, jaki to stres przemawiać ze sceny, ale tak kaleczyć język polski nawet czytając gotowy tekst, to porażka. gdyby nie Michał Malinowski, to wyglądałoby to wręcz groteskowo.
Z punktu widzenia dzieciaków, które wkładały dużo swojej pracy w przygotowanie stoisk, wyglądało to na pewno o wiele lepiej i na szczęście im to wszystko nie przeszkadzało. No i samo miejsce i pogoda robiły też swoje - leżaki między drzewami pozwalały przychylniej spojrzeć na ten cały galimatias.

A Raz Dwa Trzy osłodziło ten wieczór. Wspaniały, długi koncert, zakończony owacjami na stojąco.

Ps. Aha, nigdzie nie było piwa gratis, może to było takie wkurzające? ;)



Fundacja Budzenie Pasji



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-25 23:24 przez trener.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jutro 25. maja w HUGONÓWCE i w AMFITEATRZE
Wysłane przez: BartekBartek (Moderator)
Data: 26 maj 2014 - 00:02:41

Jakiś Festiwal Książki był? Wow. Dzisiaj skończyliśmy Warszawskie Targi Książki, gdzie, m.in. byliśmy z Hermą. Jakbym wiedział, że jest festiwal na miejscu, to byśmy wpadli...



Wszystkie wypowiedzi na licencji CC-BY-ND.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Jutro 25. maja w HUGONÓWCE i w AMFITEATRZE
Wysłane przez: maniamania (Moderator)
Data: 26 maj 2014 - 09:50:19


trener
Organizacja Festiwalu Książki to jakaś kpina. Na stronie internetowej KDK tylko plan ogólny, bez godzin.

godziny były podane na s. KDK, bo stamtąd wzięłam do zajawkę : 3. Powiatowy Festiwal Książki od godz. 12:00 do 17:00 w Hugonówce

Opcje: OdpowiedzCytuj


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.